Обручки різні

Артикул: 44-Бз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions on the rings), making rings from the customer's gold, changes in design according to the customer's sketches, rhodium plating.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
4 оцінки, average: 5,00 out of 54 оцінки, average: 5,00 out of 54 оцінки, average: 5,00 out of 54 оцінки, average: 5,00 out of 54 оцінки, average: 5,00 out of 5 (4👥 5,00/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Разные обручальные кольца жениха невестыДодаткова інформація:

Разные обручальные кольца жениха невесты

Є десятки забобонів, які нам нав’язують у побуті та святкові дні. Цікаво, що не менше оповідей для весіллям церемонією, підготовкою до весілля, ще пару десятків для обручок. Які мають бути, як одягати, носити тощо, всі дуже різні. За мірками сучасних пар абсолютно безглузді умовності. Наприклад, існує прикмета, яка каже, кільця молодят мають бути гладкими (увага!), тоді буде гладке подружнє життя. Особисто мене таким не проймешь, у нас з чоловіком обручки Cartier Trinity.

Хто не пам’ятає кільця Трініті від Картьє https://bgs.kiev.ua/koltso-cartier/ це три кільця з трьох різних кольорів золота переплетені між собою, а також постійно в русі та взаємодії між собою. Гладкими такі обручки не назвеш взагалі. Ми разом уже 17 років і абсолютно безумовно щасливі. Живемо душа в душу, на зло всім забобонам. Ось вам історія знайомих, які зі своїми «гладкими» правильними обручками пробули у шлюбі півроку. І де закономірність? Хм, мабуть, виняток із правил? Збіг? Однозначна відповідь – ні.

Напевно більше мене дивує, прикмета, що різні обручки нареченого і нареченої не повинні бути. Тобто – кільця мають бути схожими, близнюками в ідеалі? А що поганого в тому щоб були різні обручки у чоловіка і дружини. Молода людина і дівчина прагне проявити свій смак через весільні прикраси. Або одному з пари не підходить той чи інший дизайн кілець через стиль життя або специфіку роботи. То що тепер не одружується? Погоджуся, звучить комічно!

Наприклад, хірурги, вони повинні постійно знімати прикраси. Часто не носять обручки взагалі, знімати та одягати кільце – це не зручно. А в метушні є можливість втратити таку коштовність. Хоча є прикмета і щодо цього, яка говорить, що обручку не можна знімати. Так, що лікарі не мають другої половинки чи поганих шлюбів через те, що вони не носять кільця?

Різні обручки нареченого і нареченої – можна вибирати і носити носить.

Дівчата вибирають обручки з великою кількістю каменів, візерунками або не стандартної форми. А ось чоловіки вибирають більш класичні моделі обручок. Хоча все частіше молоді люди вибирають весільні каблучки з діамантами або кольоровими вставками (сапфірами. Рубінами).

Кожен із пари реалізовують свої переваги в одязі, їжі, способі життя. Так чому, різні обручки повинні стати «слабкою ланкою» і додають зайвого клопоту. Це не проста ювелірна прикраса ви вибираєте один раз і на все життя і вам повинно подобатися, що ви плануєте носити на своїй руці практично все життя. Правильно, коли молоді люди обирають різні обручки.

Обручки близнюки зручні були для пар минулого століття. А особливо в період «застою» в магазинах Союзу вибору не було і майбутні наречений і наречена могли вибрати або гладкі вузькі обручки, або гладкі широкі обручки. Наречені та наречені сучасні, активні, цілеспрямовані не повинні спиратися на старі байки про те, що це не норма. На оборот це цікава позиція, коли у кожного є право вибору, і кожен з пари вибирає собі своє обручку в залежності від переваг.

Безумовно, красиво виглядати сучасні варіанти парних обручок в ексклюзивному дизайні. Але якщо у вас з майбутнім чоловіком або дружиною різні погляди на дизайн обручок. Найвірнішим варіантом буде вибрати своє кільце собі окремо. Також пари можуть вибирати не тільки різні дизайни каблучок, але також колір золота також може бути різним. Наприклад, Дівчата, часто вибирають обручки під колір заручних кільця або вже наявних інших ювелірних прикрас.

А молоді люди часто обирають колір золота, який підходить майбутній дружині. Хоча насправді немає нічого страшного якщо молода людина вибере собі весільне кільце в кольорі золота відмінному від кольору золота кільця майбутньої дружини.

Що насправді важливо знати!

Насправді у виборі обручки краще прислухатися до рекомендацій професіонала технолога – ювеліра. І якщо ювелір звертає вашу увагу на важливі деталі, не варто залишати цю інформацію на другому плані. Так як кільце може виглядати на картинці для вас ідеально, але для реального життя таке кільце абсолютно непрактичне. Різні обручки нареченого допустимі з погляду етикету не тільки в нашій країні, але також у Європейських країнах та США.

Скажу найчастіше обручки у подружжя різні. Жіноче обручку з великими натуральними каменями, а чоловіче класика (хоча все частіше вибирають кільця з невеликими вставками та цікавими елементами дизайну).

Дуже цікаво, коли дизайн кілець пов’язують із стосунками та атмосферою у майбутній родині. На цю тему з’явилося багато жартів, але більш примітно той факт, що сучасна пара часто задають питання щодо різних обручок для нареченого і нареченої. І другий можна вибрати обручки з різних кольорів золота. І самі знають відповідь на це запитання. Звичайно можна. Чи не релігія, не етикет не забороняють, щоб кільця були різні у нареченого і нареченого. Але, якщо вам особисто, вам буде спокійніше і ви будете відчувати себе впевненіше вибирайте однакові та гладкі прикраси на весілля.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!