Нові тренди у золотих кільцях

Нові тренди у золотих кільцях

Кільця із золота – вічно молода класика. Це і подарунок на торжество, і символ вірності та любові: обручка або обручка. Багато хто зберігає пристрасть до простого гладкого дизайну, проте при виготовленні на замовлення покупці хочуть бачити особливе, модне та оригінальне кільце. Які тренди у виготовленні золотих каблучок у 2022 році?

Нестандартні кольори

Сплав з міддю і сріблом, що дає золоту рожевий відтінок, робить прикраси міцнішими, що стає особливим плюсом для кілець – вони надовго збережуть вигляд і не постраждають від подряпин. Ніжний персиковий відтінок до вподоби тим, хто вже втомився від стандартного жовтого золота.

Замовляючи кільця з рожевого золота, покупці вибирають стильний скромний дизайн з незвичайними деталями – наприклад, матовими вставками, перекрученим обідком, інкрустацією камінням чи емаллю.

Біле золото віддають перевагу тим, кому до смаку холодна гама. Від гладких до матових, з камінням, комбіновані із золотом іншого кольору – такі кільця відповідають сучасним трендам на суворі лінії та сміливі поєднання.

Цікаві комбінації

Не обов’язково зупинятись на одному матеріалі. Золото можна поєднувати у різних відтінках між собою або додавати до нього інші складові. Незвичайно виглядають кільця, в яких половина обідка – гладка, а друга половина прикрашена різьбленням, плетінням або металом контрастного кольору.

Дедалі більше замовників вибирають несподівані відтінки для обробки: це може бути чорніння або темна емаль. Також популярність набирають матові золоті каблучки. Комусь сподобається рівномірне бархатисте покриття або тонка штрихова текстура. Популярний тренд – Мокуме Гане. Ця техніка дає візерунок, схожий на деревину і досягається сумішшю різнокольорових металів.

Інкрустація

Як і раніше, користуються попитом кільця з одним великим каменем. Однак від прозорих рішень замовники йдуть у моднішу яскравість: вибирають смарагд, рубін, сапфір. Також сучасно виглядають золоті кільця, повністю покриті яскравим камінням по обідку або прикрашені їх розсипом, що формує візерунок.

Можуть у модних золотих обручках поєднуватися і два або кілька видів дорогоцінного каміння — зайва скромність іде в минуле.

Також для інкрустації використовується емаль різних відтінків, яку прискіпливі замовники поєднують із гравіюванням у вигляді пам’ятних фраз, імен, рунічного в’яза чи ельфійського листа.

Авангардні форми

Зробити золоте кільце трендовим може не лише гра кольору. Дуже популярні у новому сезоні кільця, виконані у вигляді в’язі: кісок, ланок, кельтського плетіння. Незвичайно виглядають обручки, в яких візерунок як би розпиляний вздовж надвоє – це символізує єдність пари.

Особливо модні кільця роблять ставку на асиметрію: обідок можна виконати у вигляді двох кілець, зрушених відносно один одного. Цікаві також золоті кільця з частинами, що рухаються: крутитися може центральна частина обідка або його краю. Це виглядає незвичайно і дозволяє заспокоїти нерви, торкаючись і покручуючи колечко.

 

Цікаві пропозиції

Имя:

e-mail:

Телефон:

Артикул модели:

Размер женского кольца:

Размер мужского кольца:

Вставка:

Дополнительные вопросы:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!