Кільця з діамантами: особливості та переваги

Золотое кольцо в стиле Тиффани

Само собою зрозуміло, що кільця з діамантами – особливі прикраси, емоційні та святкові. Крім того, це одні з найпопулярніших виробів. Діамантове кільце має особливе, майже сакральне значення. А золота обручка з діамантом символ чистоти і вічного кохання, може легко стати сімейною реліквією, що приносить радість з покоління в покоління. Обручка з діамантом може стати найдорожчим подарунком, який колись купувався для своєї коханої людини. Носити таке кільце можна щодня, і така прикраса служить стилістичним фокусом для решти прикрас.

Перстень з діамантом – одна з найпопулярніших прикрас. Діамант безбарвний або камінь з легким відтінком жовтого, коричневого, сірого та інших кольорів, здатний відбивати та заломлювати світлові промені, створюючи відблиски всіх кольорів веселки.

Коли справа доходить до покупки каблучки з діамантами, дуже важливо отримати максимум інформації про дорогоцінний камінь. Якщо ви витрачаєте значну суму на покупку виробу, ви дійсно повинні мати повну інформацію і знати, що купуєте.

Особливості характеристик діаманта:

Даємо вам короткий і простий алгоритм, як зрозуміти кільце з діамантом гідно вашої уваги, і виправдана на нього ціна.
Купуєте ви чи кільця з діамантами на замовлення основна вартість кільця це діамант.
Кожен камінь має свої індивідуальні характеристики, від яких залежить його вартість.
Існує 4 пункти, за якими оцінюється камінь:

Ограновування діаманта:

Огранювання алмазу може передбачити його коефіцієнт мерехтіння. Це тому, чим якісніше огранювання діаманта, тим більше відбивається світла і тим яскравіше він здаватиметься. Огранювання алмазу – насамперед це ідеальний тандем мистецтва та науки, діапазон огранок необмежений. Найчастіше ограновування діаманту оцінюється:

кольцо с бриллиантами

Хоча алмази в природі зустрічаються в багатьох кольорах веселки, найчастіше вони бувають “білими” або “безбарвними”. Незважаючи на цю назву, безбарвні діаманти, як і раніше, часто випромінюють легкі відтінки сірого, жовтого або коричневого. Найстандартніша система оцінки безбарвних алмазів варіюється від D до Z, де D повністю безбарвний, а Z має жовто-коричневий відтінок. Як правило, чим ближче діамант до категорії «D», тим вища його вартість.

Чистота діаманта

Категорія чистоти діаманта визначає наявність у ньому включень: мікро пухирів, плям, внутрішніх та зовнішніх тріщин, сколів, які можуть вплинути на зовнішній вигляд каменю. Діамант це натуральний мінерал і включення надають особливого шарму каменю, проте бажано, щоб кількість видимих ​​включень схилялося до нульової позначки. Чим вище чистота діаманта, тим більш рідкісним і цінним вважається камінь, і такі обручки з діамантами стоїть вище.

Чистота діамантів ділитися на класи, де:

Класи FL та IF означають, що діамант бездоганний і не має видимих ​​включень. Якщо раніше ви не зустрічали обручку з діамантом, де камінь з подібними характеристиками не хвилюйтеся – менше 1% каменів класифікуються як FL та IF.

Класи VVS1 і VVS2: що означає дуже незначне включення.
Класи VS1 та VS2: що означає дуже незначне включення.
Класи SI1 ​​та SI2: незначні включення.
Класи I1, I2 та I3: включення видно неозброєним оком.

Розмір діаманта.

Розмір діамантів у кільцях визначають у каратах.

кольца с бриллиантами

Катар це міра ваги діаманта, які часто плутають із мірою розміру цього дорогоцінного каменю. Саме з цієї причини два діаманти в один карат можуть мати дуже різні розміри через їхню огранювання. Оскільки важчі діаманти зустрічаються рідше, вага в каратах сильно впливає на його вартість. Як правило, під особливо великі екземпляри каблучки з діамантами на замовлення виконуються і тільки.

А що з переваг?

Тепер, коли вам відомі всі оцінки каменю, настав час пошуку ідеального дизайну. Варіантів насправді безмежна кількість і все залежить від вашої фантазії. Можна купити кільце в ювелірному салоні, можна придбати кільця з діамантами на замовлення.

Якщо вибирати серед безлічі варіантів, діамант є, по суті, найбільш економічно виправданим вкладенням з погляду фінансових операцій. Діамант на відміну від інших натуральних каменів не змінює з часом колір, не кришиться, може витримати падіння практично з будь-якої розумної висоти. Якщо через 150 років дизайн оправи втратить свою актуальність (що по суті мало ймовірно), так як кільця з діамантами переходять в нову категорію «Вінтажне» і цінність такого виробу ставати ще вищою. Тим не менш, можливо замовити нову оправу та обручки набувають нове життя. А каміння сяятиме і радуватиме своєю розкішшю навіть через 300 і 500 років.

Цікаві пропозиції

Имя:

e-mail:

Телефон:

Артикул модели:

Размер женского кольца:

Размер мужского кольца:

Вставка:

Дополнительные вопросы:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!