Види золота в обручках: біле, жовте, комбіноване

Виды золота в обручальных кольцах: белое, желтое, комбинированное

У легендах безлічі народностей описується сила кола, за своєю суттю кругла обручка – це символ кохання, вірності та сили! Цю прикрасу вважають сімейним талісманом, а з роками прикраси перетворюються на сімейну реліквію.

Сучасні пари приймають весільні вироби особливим втіленням сімейних цінностей, міцних та гармонійних стосунків. Як і багато років тому майбутні наречений і наречена цінують і сприймають обручки з жовтого золота набагато вище, ніж проста прикраса. На сьогоднішній день весільні прикраси – це можливість проявити себе та продемонструвати свій статус. Статус розглядається не так як сімейний стан, більше як показник: смаку, способу життя та статусу в суспільстві. До вибору свого «особливого кільця на все життя» варто підійти ретельніше.

У цій статті відповім на найчастіші питання в процесі вибору золотого кільця для церемонії одруження.

Що таке золота проба?

Виды золота в обручальных кольцах: белое, желтое, комбинированное

Проба золота (від латинського слова «probos» означає – оцінка) інформує, який відсоток чистого золота у виробі, крім інших компонентів (так званих домішок).

За своєю природою золото дуже м’який матеріал. Із золота 999 проби не виконують прикраси, окрім монет та банківських зливків.
Для того, щоб прикраса була практичною і служила вам десятиліттями до золота додають інші метали: срібло, мідь, паладій і платину. Ці додаткові компоненти (домішки) називають лігатурою.

Як правило, для виготовлення прикрас використовують 585 ⁰ та 750 ⁰ проби:
750 ⁰ проба повідомляє, що склад металу, з якого виконано виріб: 75% чисте золото та 25% домішки (лігатура).
585 проба означає, що у виробі 58,5% чистого золота інші відсотки це лігатура.

Які існують кольори золота для обручок?

Обручальные кольца из белого золота с комфортной посадкой

Виготовлення будь-якої ювелірної прикраси – складний та трудомісткий процес, технологічні характеристики є унікальними для кожної прикраси. Для отримання необхідного кольору золота ювелір поєднує чисте золото та лігатуру.

Обручки з білого золота виходять, коли ювелір використовує чисте золото + срібло + платину або паладій. До речі, біле золото за своїми властивостями є найтвердішим з усіх доступних варіантів кольорів золота.
Обручки з жовтого золота ювеліри використовують чисте золото + срібло + мідь.
Прикраси із червоного золота виходять, коли поєднують золото та мідь.
Кільця із рожевого золота: чисте золото + мідь + платина.

Також останнім часом завдяки чудовій майстерності фахівців ювелірної справи з’являються нові кольори золота: фіолетове, сіре, зелене та чорне.
Чорному кольору хочеться приділити особливу увагу. У порівнянні з кільцями в червоному або жовтому золоті обручки з білого користуються перевагою. Кільця із чорного золота – безумовно, виглядає надто яскраво! Чорний колір виходить у процесі з’єднання золота з кобальтом. Але процес з’єднання цих двох металів специфічний та важкий. Тому часто магазини хитрують, і обручки з жовтого золота покривають гальванічним сплав платинової групи, яка надає виробу або елементам виробу чорний відтінок. Суть у тому, що покриття з часом стирається, наприклад, обручки з білого золота потрібно покривати заново для того, щоб надати первозданний вигляд.

Комбіноване золото для обручок

обручальные кольца из комбинированного золота

Якщо ваша пара в пошуках ексклюзивних рішень для своїх майбутніх весільних обідків рекомендуємо звернути увагу на обручки з комбінованого золота. Це весільні прикраси у складному дизайні плюс поєднання два, три та більше кольорів дорогоцінного металу.

Якщо порівнювати обручки з жовтого золота та обручки з двох кольорів золота в однаковому дизайні більше приверне до себе увагу останній виріб.

Обручки з комбінованого золота ця гра кольорів, форм та фактур. Якщо ви вважаєте, що ця ідея свіжа і не годиться для обручок і швидше за все втратить свою актуальність через кілька років. Рекомендую ознайомитись із легендарним кільцем Trinity від ювелірного будинку Cartier. Це ідеальний приклад, як кільце із комбінованого золота стало класикою. Дизайну кільця Трініті із жовтого, рожевого та білого золота вже 100 років.

Крім універсально – унікального дизайну обручки з комбінованого золота маю глибокий сенс. Коло як і обручка без початку і без кінця – символ нескінченності. Два кольори золота уособлюють двох людей, що люблять. Це дві різні людини чоловік і жінка зі своїми поглядами, смаками, уподобаннями. Вони покохали одне одного і створюють сім’ю, надалі стануть одним цілим, не втрачаючи кожен своєї індивідуальності. А обручки з комбінованого золота будуть маленьким, але цінним нагадуванням.

Обручальное кольцо с бриллиантом

Дизайн та форма

Які б ви не вибрали обручки з білого золота або кільця з червоного золота необхідно визначитися з концепцією дизайну:

Що таке класика?

20-30 років тому, коли говорили «класичний дизайн» – мали на увазі гладкі кільця без додаткових елементів у дизайні та часто кільця були в ширині 3-4 мм. Лінія яка ділить весільні прикраси на класичні та дизайнерські стирається. Сьогодні під категорію класика потрапляє багато варіантів дизайну, вони вибороли свою особливу аудиторію і залишаються популярними вже багато років. Це і тонкі обідки жіночі кільця з розсипом діамантів, і поєднання двох і навіть трьох кольорів металу в одному виробі і навіть кільце з діамантом один карат класика. Минули кілька десятиліть, прикраси на весільну тему було представлено лише на нечисленних вітринах магазинів. Сучасний споживач користується унікальною можливістю замовити обручки в ювелірній майстерні.

обручальные кольца комфортная посадка

Майбутні наречений і наречена можуть вибрати будь-який дизайн обручок і доповнити або адаптувати під свої потреби стиль життя і, звичайно ж, під власні уподобання. Крім цього вибрати дизайн виробів можна в розділі обручки з білого золота, а замовити кільця в жовтому, рожевому або червоному золоті все тільки на ваш вибір. Під керівництвом досвідченого технолога – ювеліра пара може розробити свій власний унікальний дизайн. Це означає, що можливість побачити кільця як у вас дорівнює нулю. І ви будете володарями незвичайних обручок в єдиному екземплярі.

Що таке зручна посадка?

Слід звернути вашу увагу на таке поняття, як посадка кільця на пальці. Найчастіше у магазинах можна побачити стандартну посадку. Це означає, що внутрішня частина кільця, що прилягає до пальця, має рівний зріз. Існує так звана «комфортна посадка», внутрішня частина має м’який радіус. Таке кільце дуже акуратно проходить по кісточки пальця і ​​сідати на фалангу не пережимаючи палець і не приносить зайвого дискомфорту в процес щоденного носіння. Комфортну посадку можна зробити на замовлення практично для будь-якого кільця.

Виды золота в обручальных кольцах: белое, желтое, комбинированное

Форма обручки має значення?

Форму посадки на палець кільця ідеально вибирати круглу. Так як на пальці таке кільце сидітиме максимально комфортно, носити таку прикрасу можна не знімаючи. У каталогах різних брендів можна знайти квадратні кільця, трикутну форму та особливим інтересам користуються кільця, форма вирізу яких нагадує серце. Кільця фантастично виглядають і, на жаль, не призначені для того, що носити ці прикраси щодня. Футуристичний дизайн ідеально виглядає, приваблює захоплені погляди. Якщо ви вибираєте обручки з жовтого золота, червоного, білого і плануєте носити кільце практично не знімаючи – вибирайте зручні прикраси. Кільце має бути у вашому розмірі: не злітати і не здавлювати палець. У виробі не повинно бути елементів, які можуть травмувати оточуючих або поранити свого власника. Не рекомендуємо вибирати дизайн з елементами, які можуть чіплятися за одяг, волосся чи інші предмети побуту.

Цікаві пропозиції

Имя:

e-mail:

Телефон:

Артикул модели:

Размер женского кольца:

Размер мужского кольца:

Вставка:

Дополнительные вопросы:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!