Золота підвіска «Мама» на браслет

Артикул: 13-П
Для товару доступно:
  • Додаткові послуги: Engraving, making rings from the customer's gold, changes in design according to the customer's sketches, rhodium plating.
  • Проба золота: 585° \ 750°
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 1 до 50
Дізнатись ціну
48 оцінок, average: 5,00 out of 548 оцінок, average: 5,00 out of 548 оцінок, average: 5,00 out of 548 оцінок, average: 5,00 out of 548 оцінок, average: 5,00 out of 5 (48👥 5,00/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55  Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Також ми можемо змінити під вас будь які якісні характеристики прикрас, розробити для Вас індивідуальний дизайн.

Для прорахунку вартості дзвоніть, залишайте заявку у формі зворотного зв’язку, також пишіть нам  Viber / Telegram / WhatsApp

Вартість індивідуального виготовлення кілець не висока, і ми проведемо її розрахунок за кілька хвилин. Телефонуйте (063)274-75-55 і ми реалізуємо Ваші бажання, пишіть нам на всі месенджери.

Виготовлення будь-якої ювелірної прикраси – складний та трудомісткий процес, тому технологічні характеристики є унікальними для кожної прикраси.

Додаткова інформація:

Метал: золото 585 °
Колір металу: природний теплий жовтий колір
Вага: 5,00 г (приблизна вага)
Поверхня:  глянцева / матована (на вибір)

підвіска мама

Золотая подвеска «Мама» на браслет

Простою і водночас загадковою прикрасою є підвіска мама, яка поєднується з будь-яким вбранням і не втрачає актуальності у стрімких тенденціях зміни моди. Ювелірний виріб золота підвіска підійде на подарунок коханій дружині, яка набула нового статусу мами чи коханої мами як подарунок вже від дорослої дитини.

Підвіска Мама – це більше ніж подарунок! Мама перше слово, яке вимовляє дитина, і звучить воно однаково ніжно у всьому світі. Стати мамою – це найбільше щастя для жінки. Кулон підвіски Мама – це ювелірна прикраса зі змістом, який акцентує на одному з головних статусів у житті жінки.

У каталозі Best Gold Service представлені різні варіанти кулонів “Мама”. Кожен кулон буде виконуватися безпосередньо під Вас, у золоті червоного, жовтого чи білого кольору. З дорогоцінним камінням або без каміння взагалі. Також до підвіски МАМА ви можете замовити підвіски з дітками або одним малюком – лялечкою. Кількість елементів обмежується лише Вашою фантазією. Підвіски на ланцюжок набірні для щасливої ​​та гордої хранительки сімейного затишку та вогнища.

Підвіска золота – це солідний варіант щоденної або святкової прикраси. Шляхетний метал можна без побоювань використовувати щодня, не знімаючи перед прийняттям душу, ні під час інших повсякденних справ. Над створенням досконалих форм постійно трудяться ювеліри, підкорюючи згодом серця модниць. Деякі вироби виконуються з ухилом на певний стиль, відрізняючись строгою формою чи химерністю.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!