Пара обручок «Кохання»

Артикул: 40-Бз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions on the rings), making rings from the customer's gold, changes in design according to the customer's sketches, rhodium plating.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
22 оцінки, average: 4,95 out of 522 оцінки, average: 4,95 out of 522 оцінки, average: 4,95 out of 522 оцінки, average: 4,95 out of 522 оцінки, average: 4,95 out of 5 (22👥 4,95/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Пара обручки з комбінованого золота «Половинки»

Пара обручок як символ кохання, вірності та єднання двох половинок. Передання обмінюватися кільцями у найголовніший момент весільної церемонії прийшла до нас від прабатьків. Цікаво, що це одна із численних традицій, яка дійшла до наших днів із мінімальними змінами. Незважаючи на те, що людство здійснило величезні зміни в соціальних, політичних та економічних сферах.

Ми все також вважаємо, що обряд обміну весільними кільцями одна з найкрасивіших та найромантичніших. Звичайно, раніше молодята носили на пальці залізні каблучки, а зараз золоте декоровані діамантами. Більше того, золоті прикраси з дорогоцінними вставками були тільки у вельмож. Сьогодні норма пари обручок з діамантами або сапфірами і у нареченого.

Молоді пари вибирають дорогоцінні кільця зі вставками, щоб проявити себе, уникалізувати свій стиль, ідею. Діамант символізує непорушність почуттів, міцність стосунків. Деякі чоловіки вважають, що чоловіче кільце має уособлювати силу, мужність і для цієї унікальної ролі підходять обручки з чорними діамантами. Такі кільця ідеально поєднуються з жіночим кільцем. Дана концепція абсолютно застосовна для будь-якої пари обручок у Києві.

Best Gold Service кожне кільце виготовляє індивідуально на замовлення. Кожна весільна прикраса доступна для замовлення з різними доповненнями у дизайні. У тому числі чоловіче кільце може бути доповнено дорогоцінними чорними вставками. Варто звернути увагу на характер дорогоцінного каміння колір і чистота. Якщо для чорного каміння колір не має великого значення, то для прозорого каміння колір це важлива складова ціни.

Чим світліший камінь і глибше передає блиск, тим він цінніший. Друга складова – чистота впливає на міцність каменю. У кожного натурального каменю може бути мікро тріщини та приховані бульбашки повітря. Чим їх більше, тим слабший камінь. Обов’язково враховуйте ці параметри.

Давайте детальніше поговоримо про пару обручок. Незвичайні та красиві обручки на будь-який смак знайдете в каталог ювелірної компанії Best Gold Service.

Пара обручок з білого золота – це кільця, які потрібно замовляти, тільки парою. Один без одного ці кільця не існують, так само як і люди, що люблять один одного. Обручки в парі підкорюють своїм королівським виглядом. Навколо цих чудових каблучок витає магія кохання, адже у виробі замовляються комплектом. Чоловіче кільце стильно мужнє підкорює чіткою геометрією та точними кутами, а жіноче кільце декороване камінням повністю по колу, додаючи нотку ніжності притаманне лише прекрасній половині. Комплект зачаровує одночасно і своєю схожістю та відчуттями коли бачиш елегантність, естетичність та продуманість пари. Весільні вироби, виконані з двох дорогоцінних кольорів золота, стануть символом поєднання двох різних особистостей. Кожна людина унікальна та індивідуальна в рисах характеру, звичках. Але коли дві люблячі людини (два різні кольори золота) з’єднуються в одне ціле створюють щось нове і неповторне. Весільна прикраса з білого золота нагадуватиме вам про чистоту ваших стосунків, одночасне творення, цілей та планів. Вони втілять різнобічні смаки і ваше нескінченне кохання, яке здатне відобразитися формі.

Теги: пара обручок, пара обручок, пара обручок, пара обручок в парі на замовлення.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!