Золоті обручки

Артикул: 19-Кз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
31 оцінка, average: 4,42 out of 531 оцінка, average: 4,42 out of 531 оцінка, average: 4,42 out of 531 оцінка, average: 4,42 out of 531 оцінка, average: 4,42 out of 5 (31👥 4,42/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Чоловічі золоті обручки

Чоловічі обручки як символ кохання. Коли чоловік надягає на палець обручку це в першу чергу говорить про щирість його намірів. І що прийняте ним рішення цілком усвідомлене та обдумане. Якщо ви зупинилися на сторінці нашого каталогу. Ви плануєте, що ваше кільце буде унікальним, привертатиме увагу і при цьому без зайвої пафосності. Раді представити вам ексклюзивне чоловіче золоте обручку – прикраса виконується з трьох кольорів золота. Кільце має досить великий і при цьому важить від 10 гр. Також у торцевій частині розташований декор у формі гвинтиків. За бажанням кільце може бути виготовлене на замовлення будь-якої потрібної ширини. Виготовлення кілець під клієнта передбачає, що ви можете вибрати не лише ширину, а й колір золота. Кільце може бути виконане в одному кольорі золота, двох і навіть трьох. Якщо вам не до вподоби імітація гвинтиків в чоловічому золотому обручці, гвинтики можна замінити на камені або не декорувати кільце взагалі.

Традиція поколінь

Традиція обмінюватися весільними каблучками прийшла до нас від прабатьків. Цікаво, що це одна з тих традицій, яка фактично числиться в сучасному суспільстві та виконується з мінімальними змінами. Сучасне суспільство пройшло через безліч трансформацій соціального і техногенного характеру. І при цьому в еру культурного та економічного зростання сучасні молоді люди все ще вшановують традиції, які дійшли до нас все також вважаємо, що обряд обміну весільними кільцями одна з найкрасивіших і романтичних. Звичайно, раніше в день весілля молодята обмінювалися залізними кільцями.

Сьогодні жіночі та чоловічі золоті обручки виконуються з декількох кольорів дорогоцінного металу і додатково декоруються дорогоцінним камінням. Молоді пари вибирають все частіше не прості обручки. Підбирають прикраси в унікальному дизайні, дедалі частіше замовляють прикраси за власною ідеєю. А чоловічі золоті обручки характеризуються доповненням дизайну нових цікавих елементів, декоруються обов’язково дорогоцінними вставками, часто чорного кольору. Чоловічий перстень уособлює силу, мужність і прекрасним доповненням є чорний діамант. Ця концепція абсолютно застосовна для будь-якої пари кілець із каталогу Best Gold Service.

Кожна весільна чоловіча золота каблучка і жіноча доступна для замовлення з будь-якими змінами в дизайні. У тому числі молода людина може замовити свою чоловічу золоту обручку на замовлення і доповнити свою майбутню прикрасу власною ідеєю.

Незвичайні та красиві обручки на будь-який смак знайдете в каталог ювелірної компанії Best Gold Service. Красиві жіночі та чоловічі обручки з комбінованого золота знайдете в нашому каталозі. Вони підкорюють своїм королівським виглядом. У цих чудових кілець дуже сильна енергетика та символізм. Кожен колір золота має своє значення. Біле золото це чистота і безкорисливість стосунків, рожеве чи червоне золото це пристрасть, жовте золото це порозуміння та дружба. На думку філософа Ж.П. Хтось на цих трьох стовпах соціальних почуттів і заснована теорія “Ідеальної родинних взаємин”. Коли пристрасть, дружба та щире кохання врівноважені і перебувають у правильному балансі – стосунки між чоловіком та дружиною можна вважати міцними. Незалежно від того, хто вибрав чоловік золоте кільце вибрав чи дівчина чи обидва вибрали для себе такі прикраси – це стильні обручки зі змістом.

Кільце стильне, мужнє підкорює своєю геометрією. Доповнює кільце елементи декору у формі гвинтиків у чорному золоті. Для замовлення є одне кільце або пара комплект (чоловіче кільце золоте + жіноче).

Кожна людина унікальна та індивідуальна в рисах характеру, звичках, стилі. Наші весільні чоловічі золоті обручки допоможуть проявити свою індивідуальність і унікальність у цьому непростому виробі. І є втіленням індивідуальності в металі індивідуально для вас.

Теги: чоловічі золоті обручки, чоловічі кільця золоті, чоловіче золоте обручку, чоловіче золоте обручку без каменів, чоловіче золоте обручку без каменів, чоловіче кільце .

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!