Обручки «Символ любові»

Артикул: 72-Кз
Для товару доступно:
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
25 оцінок, average: 4,76 out of 525 оцінок, average: 4,76 out of 525 оцінок, average: 4,76 out of 525 оцінок, average: 4,76 out of 525 оцінок, average: 4,76 out of 5 (25👥 4,76/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Обручки жіночі та чоловічі два види золота «Символ кохання»

На нашому сайті ви знайдете обручки жіночі та чоловічі різноманітність дизайну, які ми представляємо в нашому каталозі здивує вас. Прикраси є символом високих почуттів і шлюбних зв’язків.

Важлива як моральна цінність прикрас, велику роль грає естетична привабливість кільця. Жінки зазвичай звертають увагу саме на дизайн, вибираючи на власний смак. А чоловіків цікавить практичність та доцільність у повсякденному житті. Враховуючи всі ваші побажання, ми готові вам представити дизайн, який повністю задовольнить потреби дівчат в унікальній красі. І сучасна практична, навіть дещо класична форма, яку знають уже не один десяток років. Саме форма американка, прямокутна форма в перерізі, є максимально практичною.

Нам є що сказати

Обручки з білого та жовтого золота – це вибір сучасних пар, які звикли не зупинятися на одному. Максимальне завдання – отримати все. Обручки жіночі та чоловічі поєднують у собі два кольори золота та дорогоцінне каміння. Зверніть увагу -кільця для нареченого виконуються водному стилі. Жіноче кільце з діамантами і фіанітами. Такі обручки ви не знайде на полицях ювелірних магазинів, такі прикраси виконуються тільки індивідуально на замовлення. А унікальнішими такі кільця робить гравірування імен чоловіка та дружини.

Вони не бояться змін, не бояться нових модних течій і завжди віддають перевагу стильним варіантам на заміну класиці.

Замовити індивідуальне виготовлення можна у ювелірній майстерні Best Gold Service. Кожна прикраса виконується індивідуально під замовника з урахуванням усіх унікальних побажань та бюджету.

Сучасні ювеліри досить часто використовують у своїх творах не чисте біле золото в комбінації з іншими кольорами золота як жовте, червоне, рожеве. Тільки сміливі молодята, які підтримують активний спосіб життя і не боятися експериментувати, наважуються придбати як обручки такі варіанти. Сьогодні пройшла мода на стандартні обручки. Сучасні молоді пари воліють весільні прикраси, які поєднують у собі два кольори золота, каміння в нестандартному дизайні.

Діамант – це безперечний король дорогоцінних мінералів. Однак рубіни, сапфіри та смарагди також дуже популярні. Не варто забувати і про аметисти, топази та циркони. Ця модель кільця виконана з дорогоцінного металу, у жіночому варіанті є діаманти білого кольору, а в чоловічому кільці чорні. Важливо, що на нашому сайті ви можете замовити обручки, які будуть зроблені з будь-якого цінного металу і прикрашені будь-яким коштовним камінням. Все залежатиме виключно від ваших уподобань та уподобань. Наша компанія пропонує вам прекрасні обручки з діамантовою вставкою. Ця модель проста і розкішна відразу. Ці обручки жіночі та чоловічі можна назвати консервативними. Вони створені для інтелігентних людей, які мають витончений смак. Класичні золоті обручки це те, що потрібно!

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!