Обручки “Kaleo”

Артикул: 38-Жз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
41 оцінка, average: 5,00 out of 541 оцінка, average: 5,00 out of 541 оцінка, average: 5,00 out of 541 оцінка, average: 5,00 out of 541 оцінка, average: 5,00 out of 5 (41👥 5,00/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Обручка жовте золото діаманти “Kaleo”

Обручки наших батьків ще пару якихось 30 років тому абсолютно не відрізнялися оригінальним дизайном. Найчастіше це були звичайні обідки. Сьогодні парі воліють оригінальні обручки жовте золото, діаманти. А поєднання декількох кольорів, наприклад, із жовтого золота та білого надають кільцям неповторного дизайну. Зовнішній вигляд кілець може просто збентежити своєю новизною ідеї. Ви можете звернути увагу на кільця під артикулом: 38 ЖЗ https://bgs.kiev.ua/obruchalnye-koltsa-zheltoe-zoloto-brillianty/ кільця представлені в класичній формі. Кільця виконуються із комфортною посадкою. Чоловіче кільце із золота – зачаровує незвичайною та дуже зручною формою.

Жіноче обручку жовте золото діаманти привертає увагу незвичайним розташуванням дорогоцінного каміння. Камені закріплені щільною акуратною смужкою у три ряди. Але, не класичним варіантом, коли каміння тільки зверху кільця. Камені закріплюються на боці кільця. І захоплюють і центральну частину, і торцеву. Сьогодні пари вітають нестандартний підхід до дизайну весільних прикрас. Все частіше молоді жінки та чоловіки вибирають не прості, а дорогоцінні камені.

Новий вибір

У нашому каталозі представлені обручки різноманітних дизайнів і в тому числі обручки жовте золото діаманти. Що можна сказати.

Сучасні пари підбирають собі кільця і ​​орієнтуються кілька параметрів:

Неодмінно цікавий, нестандартний дизайн. Навіщо скажете ви підбирати обручки з дизайну. Наявність шляхетного каміння та поєднання жовтого золота або інших кольорів металу. Такі обручки будуть в актуальному дизайні багато років. І вам захочеться носити такий виріб, не знімаючи.
Якість. Кільця мають бути виконані з якісних матеріалів. Це дозволить кільця служити багато років. Не звертаючись до ювелірів з питань ремонту багато років і навіть незалежно від способу носіння.
Прояв своєї індивідуальності це новий тренд. Традиція купувати однакові обручки для чоловіка та дружини відходить у минуле – в моді індивідуальність. Навіщо обмежувати себе чи шукати компроміси. Якщо можна виділити деталі під індивідуальний смак і характер окремо і для чоловіка, і дружини.
А що допоможе зберегти зв’язок між обручками і зробити їх продовженням один одного? У цьому питанні допоможе індивідуальне гравіювання на внутрішній частині обручок.

Обручки як данина традиціям

Під цим артикулом представлені обручки жовте золото діаманти в жіночому кільці: ідеальні, якісні в унікальному дизайні, зручні у щоденній шкарпетці. Ваші обручки відображають вашу суть. Через ці на перший погляд тривіальні та такі зрозумілі прикраси – можна багато сказати. Насамперед це відображення ваших смакових уподобань, характеру. Ваш щоденний образ або святковий складається з дрібниць. Які надалі формують повну картину. І якщо бодай одна деталь вибиває. Образ виглядатиме незакінченим, не повним.

Ювелірна майстерня Best gold service представляє вашій увазі каталогу, де обручки жовте золото діаманти, а також доступні кільця з циркону, сапфіри, кристали виготовляються індивідуально для вас та під вас! Кожна окраса буде виконана індивідуально під вас з урахуванням усіх ваших побажань.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!