Обручки «Марс і Венера»

Артикул: 25-Кз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
23 оцінки, average: 4,61 out of 523 оцінки, average: 4,61 out of 523 оцінки, average: 4,61 out of 523 оцінки, average: 4,61 out of 523 оцінки, average: 4,61 out of 5 (23👥 4,61/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Обручки замовити по фото

Всі ми одружуємося і виходимо заміж. З моменту, коли пара майбутніх жениха і нареченої вирішили з’єднатися узами шлюбу, як правило, починається божевільний поспіх – потрібно встигнути все, щоб весілля пройшло ідеально. Часу не вистачає – і потрібно знайти фотографа, відео оператора, найкращий ресторан, вибрати меню та оформити торжество. А, найважливіший елементів у підготовці до майбутньої події – це вибрати обручки. А ідеально буде обручки замовити за фото в каталозі сайту ювелірної майстерні Best Gold Service.
Якщо ви хочете обручки золоті замовити за фото Вам допоможуть наші консультанти та каталог весільних прикрас, які Ви знайдете на нашому сайті.

Для замовлення вкажіть:

Якщо у Вас немає часу обговорювати всі деталі в телефонному режимі, Ви завжди можете написати нам на пошту і в найкоротші терміни Ви отримаєте розгорнуту відповідь з Ваших питань.

Для замовлення рекомендуємо прочитати інформацію на сторінці bgs.kiev.ua/svyazatsya-s-nami “Зв’язатися з нами”. Також при виборі кілець або уточнення питань, що цікавлять, зверніть до сторінки “Статті” – багато корисної та важливої ​​інформації.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!