Обручки з комфортною посадкою «Афродита»

Артикул: 21-Кз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
46 оцінок, average: 4,83 out of 546 оцінок, average: 4,83 out of 546 оцінок, average: 4,83 out of 546 оцінок, average: 4,83 out of 546 оцінок, average: 4,83 out of 5 (46👥 4,83/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Обручки зі зручною посадкою «Афродіта»

На сьогоднішній день ювелірні магазини та майстерні пропонують майбутнім молодятам величезний вибір обручок. Але як зрозуміти яке кільце вибрати? Фахівці рекомендують обручки зі зручною посадкою. У цьому питанні допоможе 17-річний досвід роботи ювелірів нашої майстерні Best Gold Service.

Яке кільце носити обручку?

Можливо кілька практичних порад допоможуть Вам краще орієнтуватися у різноманітності запропонованих варіантів. І так:

Не вибирайте дуже тонкі кільця з метою заощадити або з інших причин. У кільця має бути ширина та висота.
Якщо вам йдуть тонкі обручки 2-3 мм. ви повинні розуміти, що у кільця має бути висота. І обручку на 17 розмір не бажано вибирати з вагою 2 грам. таке кільце ймовірністю 100% через пів року, рік погнеться і втратить зовнішній вигляд.
Якщо ви вибираєте два кольорові кільця обов’язково уточнюйте білий колір це колір золота або біле покриття. Наприклад, якщо це покрито, тоді воно зітреться через кілька років. У нашому каталозі якщо ви в розділі “Обручки з комбінованого золота” вибрали модель, враховуйте, що це саме два кольори золота. Завжди двох і трьох кольорові прикраси стояли дорожче за золоті вироби в один колір.
Ідеальний варіант набір кілець “Афродіта” – золото 585 проби, поєднання колір на вибір клієнта: біле та червоне або біле та жовте (лимонне) золото. Камінь центральний пропонуємо на вибір різні варіанти або без каменю в жіночому кільці. Наше виробництво налаштоване на індивідуальне виготовлення. Будь-які доповнення зміни та модифікації у дизайні робимо на замовлення.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!