Обручками з камінням

Артикул: 49-Кз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, циркон, кристал Swarovsky
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
42 оцінки, average: 4,83 out of 542 оцінки, average: 4,83 out of 542 оцінки, average: 4,83 out of 542 оцінки, average: 4,83 out of 542 оцінки, average: 4,83 out of 5 (42👥 4,83/5)
Loading...

обручальные кольца с камнями

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Золота каблучка з фіанітами.

Явних за красою та величчю не мають обручки з камінням, у яких поєднуються традиції та тенденції сучасності. Класичне жовте золото актуально стали комбінувати з білим золотом, використовуючи як обрамлення камені різних діаметрів.

Два обручки, оформлені в єдиному стилі, є ексклюзивним варіантом. Відрізняються вони лише наявністю каменів у жіночому кільці. Поєднання в обручках з камінням і двома поєднанням, а й своєрідним символом з’єднання двох особистостей у шлюбний союз.

Над цим ювелірним комплектом фахівці попрацювали повністю, внаслідок чого виглядає ефектно чоловіче кільце з камінням, так само, як і жіноче. Як правило, варіант чоловічого кільця виготовляють гладким, враховуючи постійне навантаження на руки. Але у цьому випадку вирішили відійти від стандартів. У плані застосування чоловічі каблучки із золота стали надійними та гідними у щоденному носінні. А родзинкою стало невелике включення із каміння. Залежно від розмірів кілець та додаткового оформлення змінюється їх ціна.

Обручки є невід’ємним атрибутом весільної церемонії у багатьох країнах та культурах. А сама традиція обміну золотими прикрасами бере своє коріння ще у давніх цивілізацій і налічує понад 1000 років. Кругла форма кілець означає нескінченність, а обручки та заручні кільця нескінченне кохання, чистоту душ, вірність. Ці непрості супутники подружніх пар одночасно і дуже гарна прикраса і нагадуючи про ці обіцянки любити, почитати свою другу половинку.

Сьогодні наша компанія представляє колекцію обручок з комбінованого золота. Особливу увагу хотілося б звернути на представлені кільця. Ця чудова пара весільних прикрас приклад виняткової елегантності та модерну. Чоловіче, жіноче обручки виготовляються в унісон.

У нашому каталозі представлені обручки з камінням і без вставок авторські, а також ексклюзивні моделі. Але варто звернути увагу на цю чудову пару кілець – чудовий приклад, коли в одному виробі поєднані елегантність та естетика. Кругла форма і гладка шинка каблучок виконана з двох кольорів золота є класичним прикладом весільної ювелірної моди. Не можна сказати, що чоловіче кільце виконане у строгому дизайні. Два кольори золота доповнюють весільну прикрасу і кільце набуває нового витоку свіжості Таке кільце підкреслює витриманість, гарний смак і статус свого власника.

Жіноча обручка з камінням – сапфірами яскраво синього кольору додатково декорована, хоча абсолютно вторить чоловічій прикрасі. Красиві обручки виконано в унісон один одному. Взагалі такі кільця вважаються парними. Відповідно молоді люди, які обирають парні обручки з камінням, свого роду демонструють оточуючим не лише свій сімейний статус, а й єднання смаків та поглядів на різноманітні питання. Хочеться ще небагато поговорити про жіночу весільну прикрасу, адже особливий шарм жіночої моделі надають 13 розкішних синіх сапфірів, розміщених на одну третину кільця. У ролі вставок можуть виступати не лише сапфіри, але й діаманти, циркон або кристали Swarovski. Незрівнянне поєднання білого та жовтого металу, каміння надає прикрасі особливої ​​витонченості.

Теґи: Обручки з камінням, Обручка з камінням, жіноча обручка з камінням, обручка з каменем, обручки з простим камінням, обручки з дорогим камінням, обручки з дорогоцінним камінням.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!