Обручки з дорогоцінним камінням «Ексклюзив»

Артикул: 47-Кз
Для товару доступно:
  • Камінь: diamond, zircon, Swarovski crystal
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: white, yellow, red
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
46 оцінок, average: 5,00 out of 546 оцінок, average: 5,00 out of 546 оцінок, average: 5,00 out of 546 оцінок, average: 5,00 out of 546 оцінок, average: 5,00 out of 5 (46👥 5,00/5)
Loading...

Обручальные кольца с драгоценными камнями

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Обручки з дорогоцінним камінням з комбінованого золота «Ексклюзив»

Ювелірні прикраси з благородних металів використовують для носіння на всіх пальцях, але важливе місце при цьому відноситься до обручки. У моді існують не тільки гладкі, але й ексклюзивні обручки з дорогоцінним камінням у комбінованому золоті та зручною посадкою на пальці. Тенденція сучасності – це купівля незвичайних виробів, які одночасно стають найулюбленішими.

Комбіноване золото – і модно, і практично

Обручки з дорогоцінним камінням у поєднанні з білим і жовтим золотом воістину є ексклюзивними та неповторними. Крім своєї краси такі прикраси відрізняються ще й зручною посадкою, а контраст кольорів є своєрідним символом поєднання двох половинок. Нерозривний зв’язок підкреслює тонке переплетення двох шляхетних металів, які виглядають дорого і водночас просто. Кільця такого плану є єдиними у своєму роді – вони можуть бути оформлені в класичному стилі або на ексклюзивне замовлення.

Представлені оригінальні весільні обручки з’єднують сімейними узами дві долі. Жіночий варіант прикрашений камінням, що надає виробу шарму і чітко відокремлює контраст кольорів. Замовити кільця можна під індивідуальне оформлення з варіацією ціни та проби, що використовується.

Як міцно і міцно з’єднані білий і жовтий метал, так і надійно з’єднуються два серця, дві протилежні людини та характер. Вироби є парними, зароджуючи зв’язок між подружжям на духовному рівні. Два дорогоцінні обручки варіанта «ексклюзив» одночасно підкреслюють вишуканий смак господаря та проявом справжніх почуттів. Ексклюзивний весільний символ у щоденній метушні нагадуватиме вам про найголовніше – про другу половинку, з якою пов’язала доля.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!