Обручки парні із золота

Артикул: 87-Кз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
33 оцінки, average: 4,85 out of 533 оцінки, average: 4,85 out of 533 оцінки, average: 4,85 out of 533 оцінки, average: 4,85 out of 533 оцінки, average: 4,85 out of 5 (33👥 4,85/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Обручальные кольца парные золотоДодаткова інформація:

Вибираєте обручку? Обручки з білим і червоним золотом.

Скажіть “Так” приголомшливим прикрасам – обручки з білим і червоним золотом від Best gold service.

Наші обручки з білого з рожевим золотом або червоним золотом представлені у багатьох стильних модифікаціях, від простих обідків до різних дизайнерських виробів, інкрустованих діамантами. Сучасний вибір для сучасних пар, це весільні прикраси у поєднанні двох кольорів золота обручка з рожевого золота – ідеальна прикраса особливо у поєднанні з білим. Два контрастні кольори чудово поєднуються.

Дуже популярне питання, яке нам часто ставлять: чи має ваше обручку точно відповідати вашому кільцю заручини? Відповідь справді зводиться до особистих уподобань. Традиція вимагала, щоб ваше обручку та заручну носили разом на безіменному пальці правої руки і ідеально підходили один до одного. Однак у сучасному світі багато наречених вважають за краще відмовитися від «статус-кво» та створювати свої власний унікальний образ. На щастя, ми в Best Gold Service кожну прикрасу виготовляємо на замовлення. І у кожної пари відкривається унікальна можливість створити власний дизайн своїх обручок відштовхуючись від власних ідей і уподобань.

Що популярне сьогодні?

Сьогодні одним із кращих виборів серед пар є весільні прикраси їх двох кольорів. В ідеалі поєднання двох контрастних за кольором металів: обручки з білим та червоним золотом – відмінний варіант. Це два універсальні кольори, коли справа доходить до простого підбору відповідних аксесуарів. Потрібно дивитися на перспективу. Поєднання біле та червоне золото в обручках у майбутньому дасть можливість не прив’язувати себе до одного кольору металу для інших прикрас. Наприклад, у майбутньому ви зверніть свій погляд на сережки з білого золота і вони будуть поєднуватися з вашим обручкою. Так як в обручці з білим і рожевим золотом буде цей колір.

Порада дня!

Якщо ви прийняли рішення, що ваші обручки з білим і червоним золотом будуть і в кільцях будуть присутні діаманти. Діаманти в обручку краще розміщувати на білому золоті. У білому металі діаманти сяють краще майже на 30%. Більшість наречених підбирають, щоб колір металу обручки відповідав кольору заручного кільця. Це більше не є обов’язковою вимогою, оскільки біле золото чудово виглядає у поєднанні з рожевим (червоним) або жовтим золотом. В останнє десятиліття саме двокольорові кільця набули особливої ​​популярності. А поєднання різних за кольором металів в даний час є нормою. Насамперед, не турбуйтеся про правила. Знайдіть обручки з білим і червоним золотом, які зроблять вас щасливими, змусять посміхатися та отримувати естетичну насолоду щоразу, коли ви дивитеся на свої прикраси. Встановіть власні правила і будьте щасливі. Відкрийте для себе нашу велику колекцію обручок з білим і рожевим золотом або червоним.

Поговоримо про ширину?

Дуже тривалий період часу вважали, що ширина обручки нареченої повинна була бути точною шириною обідка заручного кільця, але, на щастя, ці правила давно пішли в минуле. Потрібно щоб була врахована висота і посадка центрального каменю. Центральний діамант у заручному кільці повинен бути розміщений у вигідному положенні разом з обручкою. Обидва кільця повинні поєднуватися. Також сьогодні з’явилася нова тенденція замовляти відразу три кільця заручних і обручок комплектом. Ширина обручок для нареченого можуть бути різними і в будь-якій комфортній ширині індивідуально для вас. Якщо під замовлення виконуються обручки з білим і червоним золотом, дуже вигідно замовити відразу і кільце заручини тоді всі три кільця будуть виконані в одному дизайні. Такий комплект дуже стильно виділятиме на тлі решти пропозицій ринку ювелірної весільної продукції.

Подивіться нашу приголомшливу колекцію обручок з білим та червоним золотом від класичних до сучасних.

Персоналізуйте свої кільця, вибравши форму, ширину та ціну відповідно до ваших унікальних уподобань та бюджету. Вибирайте між гладкими обручками або текстурованими, покритими натуральними діамантами. А також доповнюйте дизайн сапфірами, смарагдами та рубінами. Ще один спосіб підкреслити ваш стиль нанесіть на кільця гравіювання: дату, ваші імена або фразу, які ви зберігатимете вічно. Дозвольте нам допомогти вам підібрати обручки з білим і червоним золотом і кільця для заручин онлайн.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!