Обручки «Одеса»

Артикул: 27-Кз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, циркон, кристал Swarovsky
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
39 оцінок, average: 4,74 out of 539 оцінок, average: 4,74 out of 539 оцінок, average: 4,74 out of 539 оцінок, average: 4,74 out of 539 оцінок, average: 4,74 out of 5 (39👥 4,74/5)
Loading...

Обручальные кольца Одесса

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Обручальные кольца ОдессаОбручки з двох кольорів золота «Одеса»

Весілля – це хвилююча подія, яка назавжди запам’ятовується парою закоханих та залишає відбиток у їхньому житті. Для того щоб скріпити свій союз, а також у майбутньому кричати всім своїм зовнішнім виглядом про те, що Ви одружені, наречені обмінюються обручками.

Традиція обміну кільцями з’явилася кілька століть тому, і до цього часу обручки обов’язково присутні на весіллі. Сучасні майстри можуть запропонувати їхню велику різноманітність з дизайну та цінової категорії. Класичні, незвичайні, непомітні, вишукані, масивні – людина може підібрати будь-яке кільце на свій смак і можливості.

Обручки з комбінованого золота

Обручки Одеса виконуються з комбінованого золота (білого та жовтого або червоного). Жіноча модель виконується з доповненням дорогоцінним камінням, чоловіча модель має такий самий зовнішній вигляд, але без каміння. Сучасний стиль виконання кілець пропонує саме дизайни з камінням на жіночому варіанті. Таким чином, пара має начебто й однакові кільця, але в той же час суттєво різняться між собою: мужній та вольовий чоловічий та ніжний жіночий варіанти.

Обручки 27-Кз хоч і виготовляються з комбінованого золота, мають чіткі та строгі лінії стику видів сплавів, не мають додаткового різьблення або інших елементів, ніж наближаються до класичного варіанту.

Якщо Ви хочете придбати цікаве кільце, яке буде привертати увагу сторонньої людини, але щоб воно було максимально наближеним до класичного варіанту, то дана модель буде ідеальною. Перстень підходить під будь-який стиль одягу, тип шкіри, спосіб життя. З ним Ви завжди зможете почуватися закоханим та відчувати кохання свого партнера.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!