Обручки Римські цифри

Артикул: 16-Жз
Для товару доступно:
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
35 оцінок, average: 4,83 out of 535 оцінок, average: 4,83 out of 535 оцінок, average: 4,83 out of 535 оцінок, average: 4,83 out of 535 оцінок, average: 4,83 out of 5 (35👥 4,83/5)
Loading...

Весільні обручки на замовлення у жовтому золоті

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Обручки класика з жовтого золота

Обручки класика з жовтого золота в тренді! Ви шукаєте весільні обідки в стилі класика: тонкі, вузькі, широкі, шайби, повністю однакові з іменами або замовити гравіювання. Ювелірна майстерня Best Gold Service для ваших послуг!

Профіль та форма весільного прикраси може бути будь-яка на замовлення. А також колір та проба дорогоцінного металу. Якщо ви не знаєте, що таке профіль – більше інформації читайте у нашій статті http://bgs.kiev.ua/post_news/profil-koltsa

Завжди вважати – той хто вибирає прості універсальні варіанти – не помилиться!

Тільки важливо знати один момент: кожне кільце навіть класичне має мати висоту. Весільний обід може бути тонким і буде ідеальним у носінні, тільки в тому випадку, якщо висота буде не менше 1,5 мм. Ширина кільця 6,0 мм. Якщо буде мало висоти, з часом кільце може погнутися. Для того, щоб уберегти себе від неприємностей. Прислухайтеся до поради професіонала та замовляйте оптимальні параметри. Ви хочете заощадити та придбати кільце в магазині, краще доплатити та замовити вічну прикрасу у нас, ніж купити в магазині та щомісяця звертатися до ювеліра для того, щоб вирівнювати виріб, який ви носите щодня!

Класика обручки із золота

Скільки коштує обручка. Поверхня матова. Виконані у стилі мінімалізм. Саме такі класичні моделі обручок є офіційним, важливий і незамінний символ кожного весілля.

Цікаво знати.

Традиція обмінюватися обручками під час церемонії вінчання з’явилася у XV столітті в Європі. Обручки були без каміння і виконувались на замовлення зі срібла. На відміну від заліза кільце не темніло з часом. Світлий колір символізував – чистоту стосунків між чоловіком та жінкою. Золоті прикраси прийшли в моду трохи пізніше, але відразу завоювали популярність. Молодята вибирали парні обручки із золота за відмінні характеристики цього благородного металу.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!