Весільні кільця з камінням

Артикул: 55-Жз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
23 оцінки, average: 4,61 out of 523 оцінки, average: 4,61 out of 523 оцінки, average: 4,61 out of 523 оцінки, average: 4,61 out of 523 оцінки, average: 4,61 out of 5 (23👥 4,61/5)
Loading...

Обручальные кольца из розового золота

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Весільні кільця з рожевого золота «Санлайт»

Що може бути симпатичніше ніж оригінальні обручки з рожевого золота з камінням? Камені завжди освіжають виріб додають лоску, шику і звичайно ж блиск. Сучасні моделі обручок це мистецтво злиття металу, дизайнерської ідеї в дорогоцінному металі. І молоді пари все частіше вибирають для себе нестандартні обідки, а дизайнерські прикраси.

Обручка – кільце на все життя

Як правило, класичними весільними ювелірними прикрасами вважають виріб із золота червоного або жовтого кольору, обов’язково з гладкою поверхнею без додаткового декору. Тобто візерунків, вставок у вигляді дорогоцінного або напівдорогоцінного каміння. Найчастіше представлена ​​у двох варіантах форми: прямокутної форми в перерізі і такі кільця в народі називають американкою, плавними торцями та верхньою округлою формою – європейкою. На відміну від української класики, європейська класика – золотий обідок з великим каменем і приблизно в золоті білого кольору.

Золоті обручки сьогоднішнього дня – це вироби обов’язково зі вставками. Нові тенденції – це різноманітність форм, кольорів дорогоцінного металу та розсипом вставок. Якщо кілька років тому актуальним було біле золото, на зміну світлим тонам виробів. Прийшли яскраві обручки з рожевого золота як символ пристрасті та кохання. Ще 1924 р. Відомий філософ Ж. Кокто ототожнював у виробі рожевий колір метал із пристрастю, щирою любов’ю.

Обручки з рожевого золота діляться на кілька типів:
Набір нареченої. Обручка та заручне кільце нареченої представлено в одному стилі. Як правило і заручне, і обручку носитися разом на одному пальці. Кільце нареченого відрізняється від виробу нареченої.
Одноманітні кільця нареченого і нареченої. Такі кільця називають парними. Однакові, парні обручки виготовляються в одному стилі. Виглядають такі прикраси візуально абсолютно однакові, тільки розміри різні.

Новий погляд на класику.

Сьогодні тенденція у весільній моді характеризується тим, що обручки в рожевому золоті це новий тренд. Колір золота відрізняється від раніше представлених у каталогах та на вітринах магазинів. Виглядають такі весільні вироби дуже яскраво, стильно. Як ковток свіжого повітря. Рожевий колір золота чудово поєднується як з білим, так і з чорним камінням. На сторінках нашого каталогу ви можете побачити та підібрати для себе багато цікавих варіантів кілець. Наприклад, жіноче обручку в рожевому золоті з білими діамантами, а чоловіче весільне кільце в рожевому золоті з чорними діамантами. Дуже красиво і ніжно виглядати такі парні весільні обручки. Чоловічі обручки рожеве золото чорні діаманти виглядають строго, презентабельно і не зазвичай, скажу навіть більше такі ювелірні прикраси виглядають надзвичайно круто. Вже всі звикли до світлого каміння, але темні діаманти приваблюють грою контрасту.

Чорні діаманти у рожевому золоті – зачаровують. Надзвичайною популярністю користуються обручки з рожевого золота з діамантами, ці дорогоцінні камені надають весільним прикрасам когось лоску. Робить їх елегантнішими, статуснішими.

Ви повинні пам’ятати класичні весільні кільця з червоного золота, обручки з рожевого золота за кольором яскравіше і водночас ніжно. І виглядати в порівнянні з червоним або жовтим кольором такі свіжі та цікаві.

Насправді особливим інтересом сьогодні користуються кільця з чорними та білими діамантами. Дорогоцінним камінням завжди підвищує вартість прикраси, і при цьому робить їх елегантним, яскравим, що привертають увагу оточуючих. Популярним запитом серед клієнтів є авторські та унікальні обручки, які виконуються тільки на замовлення.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!