Обручки з червоного золота

Артикул: 31-Жз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
20 оцінок, average: 4,75 out of 520 оцінок, average: 4,75 out of 520 оцінок, average: 4,75 out of 520 оцінок, average: 4,75 out of 520 оцінок, average: 4,75 out of 5 (20👥 4,75/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Обручки з червоного золота від «Best Gold Service».

Дуже нестандартний варіант вибору для весільних прикрас – це обручки з червоного золота. Ще кілька років тому червоне золото було абсолютно традиційним і не сприймалося чимось унікальним. Але в сучасному світі червоне золото у весільних прикрасах набуває нових, цікавих відтінків.

На сьогоднішній день однією з найбільш затребуваних моделей – це прикраси виконані в червоному золоті та в рожевому золоті. Все пов’язано з тим, що відтінок червоного кольору в основному асоціювався з любов’ю і пристрастю в парі. Крім цього багато відомих ювелірних брендів обирають цей колір золота для своїх прикрас.

Обручки з червоного золота – це вибір тих молодих людей, які воліють класику, але не проти побачити класику в новому виконанні, в новому вигляді. Не бояться змін, не бояться нових модних течій і завжди віддають перевагу цікавим рішенням. Замовити різні моделі можна у ювелірній майстерні Best Gold Service.

Сучасні ювеліри досить часто використовують у своїх творах не чисте червоне золото, а в комбінації з іншими кольорами, наприклад, білим. Червоне та біле золото або червоне та рожеве – це гра на контрасті. Найбільш яскраві прикраси у поєднанні саме з червоним золотом. Обручки з червоного золота та білого як лід та полум’я, як ін та ян. Як дві душі, дві різні людини, яких об’єднала доля. І назавжди пов’язали щасливі узи сім’ї.

Пройшла мода на стандартні обідки із магазинів. Сучасні молоді пари воліють обручки з червоного золота і рожевого в яких будуть поєднуватися дорогоцінний метал, вставки та унікальність дизайну.

Сучасний зовнішній вигляд

У магазинах представлений широкий асортимент різноманітних моделей обручок. Справа в тому, що зазвичай, якщо ми не беремо до уваги ювелірні європейські бренди, все одно й теж. Як правило, на потоці в українських мережах представлені далеко не елітні варіанти обручок з червоного золота. Коли ви купуєте кільця на замовлення у вас є можливості купити обручки з червоного, рожевого, жовтого, білого золота в ексклюзивному дизайні.

Модельєри та технологи Best Gold Service презентують у каталозі лише практичні, надійні варіанти дизайн в ексклюзивному виконанні. Ми знаємо, що обручки це ювелірні прикраси, які піддаються жорстокій експлуатації щодня. І тільки справді якісні роботи зможуть витримати такий суворий натиск побуту і не втратити справжнього вигляду. широкий вибір прикрас в золоті з дорогоцінним камінням. Сучасні технології дозволяють дизайнерам та модельєрам активним використанням різноманітних стильових рішень. З використанням різних форм, матеріалів та фантазійних каменів. Один з популярних варіантів – обручки червоне золото, який поєднує в собі вишуканість класики та елегантність сучасності.

Вигідна пропозиція від ювелірної майстерні

Best Gold Service – це команда професіоналів, у нас ви можете замовити обручки в червоному золоті в авторському дизайні. Також в каталозі є широкий асортимент золотих весільних прикрас на будь-який смак.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!