Обручки”Блиск сонця”

Артикул: 27-Жз
Для товару доступно:
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 24.5
Дізнатись ціну
40 оцінок, average: 4,90 out of 540 оцінок, average: 4,90 out of 540 оцінок, average: 4,90 out of 540 оцінок, average: 4,90 out of 540 оцінок, average: 4,90 out of 5 (40👥 4,90/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

гладкие обручальные кольцаДодаткова інформація:

Обручки гладкі “Блиск сонця”

Коли пара готуватися до дня весілля набувають великої кількості речей: і весільні вбрання, і аксесуари для бенкету та церемонії. Але напевно найбільш трепетним і довгоочікуваним придбанням є обручки. Це прекрасний символів кохання, який залишається на все життя з подружжям! Говорять гладкі обручки – гладке подружнє життя. Цікаво, як наші прапрадіди асоціювали спокійні, поїсти рівні кільця зі спокійним життям у родині.

Коли вибирає гладкі обручки?

Найчастіше такі кільця вибирають пари, які вшановують традиції та поради батьків. Такі кільця дуже зручні і буде дуже комфортно сидіти на пальці. А кожна людина з подружнім стажем знає, що такі кільця не заважатимуть, рука дуже швидко звикни до нової прикраси, а враховуючи, що колечко буде на пальці 24/7 та 365 днів на рік. Варто кілька разів подумати про переваги таких виробів.

Також обручку гладке кільце вибере консерватор. Молоді пари які вважають, що найоптимальніший варіант – це надійна і перевірена класика – не варто вигадувати велосипед і ламати голову над кращим варіантом, якщо його вже давно придумали, перевірили.

Такий простий на перший погляд дизайн кілець має незвичайну форму та кільця хоч і гладкі, але мають округлу форму. Величезний плюс такої форми це те, що кільця дуже зручні для щоденної «експлуатації». Середня вага кільця приблизно 6 грам. Тобто – вага у кільця потрібна для форми, тому що кільце всередині не порожнисте. Така прикраса слугуватиме вірою та правдою багато років.

Гладкі обручки це комфортно, зручно, надійно і бюджет на такі кільця дуже невеликий. А фінансові ресурси можна заощадити, якщо замовити виготовлення весільних виробів зі свого золота.

Кільця доступні для виготовлення не лише у жовтому золоті. Можна замовити кільця також у білому, червоному, лимонному, чорному, рожевому золоті.

Також ми надаємо послугу нанесення гравіювання. Вибравши такі обручки гладкі можна на них нанести будь-який напис. Це можуть бути важливі для вас дати, імена, ваші особисті прізвиська, а також фрази, які супроводжуватимуть вас у подружньому житті.

Що означає 585 проби?

А ви знали, що золото 999 проби дуже м’який метал і в чистому вигляді з нього не виготовляють ювелірні прикраси, а особливо щодня носять гладкі обручки. Для цього в чисте золото додають додаткові метали підвищення щільності. Детальніше читайте у нашій статті https://bgs.kiev.ua/post_news/obruchalnogo-koltsa-proba-585-750/ ¦Стандартною пробою є 585 (14 Карат золото) і це означає, що у виробі 58,5 % найчистішого золота решта відсотка лігатура. Підвищена вважається 750 проба (18 Карат золота) маркерування означає, що чистого золота у виробі 75%. І відповідно ціна на вироби виконаних у 750 золото дорожча ніж 585.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!