Обручки «Оскар»

Артикул: 64-Кз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
4 оцінки, average: 5,00 out of 54 оцінки, average: 5,00 out of 54 оцінки, average: 5,00 out of 54 оцінки, average: 5,00 out of 54 оцінки, average: 5,00 out of 5 (4👥 5,00/5)
Loading...

обручальные кольца что нужно знать

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Обручки з комбінованого золота «Оскар»

Додаткова інформація:

Що потрібно знати про обручки?

А ви знали, що чим ширина обручки ви обираєте, тим більше розмір обручки необхідно вибирати. Різниця в розмірах може відрізнятись від 05 до 1,5 розміру. Якщо ви знаєте свій розмір у ширині 3,0 4,0 ширині кільця, і кільце сідати ідеально, то в ширині 7,0 9,0 мм прикрасу необхідно вибирати у більшому розмірі. Важливо пам’ятати, що це правило діє у зворотному напрямку. Кільце спадатиме, коли людина приміряла широкі кільця щоб визначити свій розмір пальця, а замовити хоче вузькі.

Пора року має значення.

На літню пору припадає максимальна кількість весільних заходів за весь рік. Але підготовка до весільної церемонії розпочинається за довго до дати весілля.
Як правило, пара на першому етапі підбору для себе весільних прикрас. Приймають рішення щодо дизайну майбутніх виробів. Які будуть кільця парні тобто ідентичні чи різні. Буває, що наречена відштовхується від дизайну заручного кільця, вибираючи дизайн для обручки. Якщо ваше весілля заплановано на літо, а приміряти кільця ви починаєте взимку. Пам’ятайте, важливо враховувати, що влітку пальці набрякають, а взимку на холоді пальців трохи вже. Якщо взимку вибираєте кільця, важливо, щоб кільце було за розміром, щоб кільце не жало. Так як влітку ви не знімете обручку. А якщо влітку міряєте і кільце трохи вільне, в зимовий період кільце може просто спати і зрештою загубитися. Звичайно, все індивідуально і все залежить від особливостей кожного організму. Тим не менше, краще при виборі обручок потрібно знати і прислухатися до цієї інформації.

Що важливо знати про золоті обручки.

Важливо знати про обручки що потрібно знати про весільні прикраси виконані на 750 проби. Коли виробі коштує 750 проба це означає, що склад металу: 75% чистого золота 999 проби + 25% інших металів, які зміцнюють метал і надають потрібного кольору. Через високий вміст чистого металу у складі прикраси, порівняно з іншими пробами, такі прикраси легше дряпаються і м’якше. Такі обручки потрібно знімати перед тим, як приступити до фізичної роботи, заняттям у залі.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!