Обручки «Венеція»

Артикул: 13-Кз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
4 оцінки, average: 5,00 out of 54 оцінки, average: 5,00 out of 54 оцінки, average: 5,00 out of 54 оцінки, average: 5,00 out of 54 оцінки, average: 5,00 out of 5 (4👥 5,00/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Обручки з двох видів золота

Справжня любов молодих людей завжди веде до весілля, обручок з білого і жовтого золота та сім’ї. Це щастя і вища сила, яка, випадає не кожному така можливість зустріти справжню любов. І дуже хочеться, щоб подія була ідеальною, розповісти хочеться буквально всьому світу. А ключовим моментом весільної церемонії є обмін любовними клятвами та кільцями. Саме обручки з білого та жовтого золота – є символом любові та з’єднання двох люблячих сердець. Два кольори золота, які поєднані в ювелірній прикрасі, як дві душі поєднуються долею. Кохання кожної пари унікальне такою іншою бути більше не може і відповідно головні прикраси весілля повинні бути теж не унікальними. Для того щоб позначити ексклюзивні відчуття вибирають і складні весільні обручки.

Обручки з жовтого та білого золота «Венеція»

Сьогодні обручки з жовтого і білого золота «Венеція», так називають масивні, великі кільця – вважаються універсальною прикрасою. За допомогою такого ювелірного виробу можна наголосити як на індивідуальному стилі, так і на діловому образі. А це, безумовно, дуже важливо, оскільки обручки «Венеція» супроводжуватимуть вас протягом усього життя. Класичні широкі обручки сьогодні – еталон краси та бездоганності. Яскравим прикладом є обручки, які оригінально і зі смаком прикрасять руки подружжя.

Кільця – широкі

Представлені вироби – це вдале поєднання двох видів металу. Чоловіче кільце – приклад елегантної суворості. Гладка шатка кільця виконана з білого золота, облямівка з червоного золота підкреслює контрастний дизайн цієї моделі. Жіноче кільце виконане в тому ж мотиві, особливу розкіш жіночої моделі додають вставки з діамантів, циркону або кристалів Swarovsky різного розміру. Блискучий дует каменів і двох кольорів золота надає жіночим рукам неповторного шарму. Пара обручок «Венеція» – стильні та авангардні вироби для найдосвідченіших естетів.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!