Обручальные кольца

Артикул: 45-Бз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions on the rings), making rings from the customer's gold, changes in design according to the customer's sketches, rhodium plating.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
46 оцінок, average: 4,96 out of 546 оцінок, average: 4,96 out of 546 оцінок, average: 4,96 out of 546 оцінок, average: 4,96 out of 546 оцінок, average: 4,96 out of 5 (46👥 4,96/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Обручальные кольца в белом золоте «Украина»

Додаткова інформація:

Обручки в білому золоті «Україна»

Обручки у білому золоті «Україна». Прекрасне поєднання білого металу – золото 585 проби та дорогоцінного каміння. Прекрасне рішення дизайнера замістити вставки не рівною лінією, а кривими лініями. Відмінне поєднання класики та дизайнерських задумів. На якій руці носять обручки в Україні У нашій прекрасній країні, де кожен має право вибору. Ви можете носити або не носити обручки. Кільця можуть бути в дорогоцінному чи не дорогому металі. Вас не колись не засудять за ваш вибір!

Якщо ви вирішили, що традиції це не для Вас. Чудово ви можете не одягати прикраси. Але, якщо ви обрали класичний підхід у розумінні того, що прикраса має бути! Наступне питання: обручки на якій руці носять в Україні. У нашій країні весільні прикраси носять на безіменному пальці правої руки.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!