Обручки «Історія щастя»

Артикул: 20-Кз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
35 оцінок, average: 4,89 out of 535 оцінок, average: 4,89 out of 535 оцінок, average: 4,89 out of 535 оцінок, average: 4,89 out of 535 оцінок, average: 4,89 out of 5 (35👥 4,89/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Обручальное кольцо из белого золота с красным

Додаткова інформація:

Червоні обручки з білим золотом «Історія щастя»

Ідеальні ювелірні прикраси повинні нести в собі сенс. Як червоні обручки з білого золота з червоним поєднують у своєму дизайні дві людини з різними характерами з’єднують свої долі узами шлюбу. Обручки «Історія щастя» виготовлення на замовлення в ювелірному ательє Best Gold Service. Два кольори дорогоцінного матеріалу поєднуються в одне ціле в золотому виробі. Як дві людини поєднують свої життя сімейними узами. Буває так, що майбутня наречена любить прикраси з білого золота, а юнак – наречений воліє червоний дорогоцінний метал. У цьому випадку комбінація різних кольорів – те, що треба для досягнення компромісу.

Рекомендуємо комбінувати основні кольори білий, жовтий та червоний, рожевий. Більше цікавих золотих каблучок можна подивитися в розділі

Обручки з двох кольорів золота: обручка з білого золота з червоним або білого з рожевим, жовтим. Підкорили своєю красою та поєднанням двох кольорів золота – ідеально виглядають на контрасті. Полонять своїм дизайном, грою металів. Такі обручки не тільки ідеально виглядають, але мають глибокий символізм. Як дві людини одружуються, так і два метали з’єднані в одному виробі.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!