Матові обручки «Лінія кохання»

Артикул: 37-Кз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
48 оцінок, average: 4,92 out of 548 оцінок, average: 4,92 out of 548 оцінок, average: 4,92 out of 548 оцінок, average: 4,92 out of 548 оцінок, average: 4,92 out of 5 (48👥 4,92/5)
Loading...

матовые обручальные кольца

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Матові обручки з жовтого та білого золота.

Обручка – символ сімейного статусу людини. Крім позначення статусу, ця прикраса може характеризувати особистість. Наприклад, класичні кільця вибирають консерватори. А ефектні матові обручки фактурні виконані у двох кольорах золота з камінням – вибирають творчі особи для яких має місце практичність виробів.

Сучасні обручки: матеріал, стиль

Сьогодні один із найпопулярніших виборів серед молодих пар це матові обручки з двох кольорів золота. Кільця є практичною класичною формою, але обов’язково з оригінальним елементом декору. Такі обручки у звичайному магазині не знайдеш, такі прикраси виконуються лише замовлення. Якщо ви цінуєте свій час і нерви в пошуках цікавих моделей обручок звертайтеся до фахівців Best Gold Service.

Best Gold Service bgs.kiev.ua пропонує Вам матові обручки в найоригінальнішому дизайні виконані в найкращій якості. Дизайн, який зможе задовольнити вишуканий смак наших клієнтів.

Весільні виріб виконуються на замовлення з жовтого та білого золота, або рожевого та білого золота. Ці дивовижні матові обручки поєднують у своєму дизайні різні фактури. Таке переплетення авторських фактур дивують і надихають. На мій погляд, саме такі прикраси передають через покоління як символ любові, вірності та віри.

Такі обручки виготовляються тільки за індивідуальним розміром клієнта, а також у вибраному кольорі золота, наявність каменів, гравіювання та додаванням інших елементів дизайну.

Якщо Ви хочете підкреслити свій статус та смак, кращої моделі матових обручок ви не знайдете. Виконані з комбінованого золота (біле та жовте / червоне / рожеве золото), з благородним діамантом у жіночому кільці, які блискатимуть, привертаючи увагу.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!