Обручки «Стрічка Мебіуса»

Артикул: 50-Бз
Для товару доступно:
  • Додаткові послуги: Гравіювання (написи на кільці), виготовлення ювелірних виробів з золота замовника, зміна дизайну за запитом замовника, виготовлення за ескізами замовника, покриття родієм.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
27 оцінок, average: 5,00 out of 527 оцінок, average: 5,00 out of 527 оцінок, average: 5,00 out of 527 оцінок, average: 5,00 out of 527 оцінок, average: 5,00 out of 5 (27👥 5,00/5)
Loading...

Кольца лента мебиуса

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Обручки стрічка Мебіуса біле золото

Додаткова інформація:

Обручки з білого золота «Стрічка Мебіуса»

Кольцо лента мебиуса на рукеОбручки стрічка Мебіуса біле золото виглядають дуже цікаво і багато хто звертає увагу на такий незвичайний дизайн кілець. Думаю багатьом буде дуже цікаво розібратися, що насправді є Стрічкою Мебіуса. По-перше, це однією з незвичайних геометричних фігур. Так Так! Це тривимірна не орієнтована фігура з одним кордоном та стороною. Цим вона унікальна та відмінна від усіх інших предметів, які можуть зустрітися у повсякденному житті. Стрічку Мебіуса також називають Петлею Мебіус, а також поверхнею та листом Мебіуса. Це безперервний об’єкт середовища та простору.

Вважається, що ця загадкова постать – прообраз перевернутої вісімки-нескінченності. Хоча цей символ було введено набагато раніше, ніж було відкрито стрічку Мебіуса. На мій погляд, набагато цікавіше розглядати Стрічку Мебіуса з містичного боку. Стрічка Мебіус є символом двоїстого сприйняття єдиного.

А точніше взаємозв’язку та нескінченності всього у нашому світі. Для обручок стрічка Мебіуса біле золото відмінний символ чистоти, взаємозв’язку та непорушності принципів у парі.

Стрічка Мебіуса також є своєрідною ілюстрацією явищ у природі, наприклад, кругообігу всього живого в природі. Інтерес викликає вже відкриття стрічки. Два математики, незв’язані між собою, відкрили її в тому самому 1858 році. Цими відкривачами були Август Ф. Мебіус та Йоган Бенедикт Лістинг. Ми пропонуємо виконати дане кільце або пару обручок Стрічка Мебіуса в білому золоті, а також у жовтому, червоному та рожевому. Більш детально ви можете ознайомитись з варіантами https://bgs.kiev.ua/petlya-myobiusa/ тут.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!