Витончені кільця

Артикул: 78-Бз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
41 оцінка, average: 5,00 out of 541 оцінка, average: 5,00 out of 541 оцінка, average: 5,00 out of 541 оцінка, average: 5,00 out of 541 оцінка, average: 5,00 out of 5 (41👥 5,00/5)
Loading...

кольцо с надписью на заказ

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Кільце з діамантами доріжка на половину кільця

У сучасному світі моди пари шукають всілякі варіанти як виділити свої обручки з великої різноманітності пропозицій. Але, є пари, які хочуть дотримуватися класичних традицій. Ідеальним варіантом будуть обручки кільце з діамантами доріжка на половину кільця з написом на замовлення в білому золоті. Якщо ви зупинили свій вибір на даній моделі прикраси з написами – чудовий варіант для любителів шанувати традиції. Гравірування може бути виконане в будь-якому стилі та будь-якою мовою. Мова написів, фраза та кількість символів буде заздрість, тільки від вас і від тієї інформації, яку ви хочете зберегти на ваших весільних прикрасах. Обручки на замовлення в ювелірній майстерні Best Gold Service стануть воістину унікальними, якщо ви вклали в дизайн частинку від себе!

Більш детальна інформація про кільця з гравіюваннями можна ознайомитись у нашому статейному матеріалі.

Более детальная информация о кольцах с гравировками можно ознакомится в нашем статейном материале http://bgs.kiev.ua/post_news/gravirovka-na-obruchalnykh-koltsakh/

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!