Кільця «Римські цифри»

Артикул: 70-Жз
Для товару доступно:
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25.5
Дізнатись ціну
24 оцінки, average: 4,58 out of 524 оцінки, average: 4,58 out of 524 оцінки, average: 4,58 out of 524 оцінки, average: 4,58 out of 524 оцінки, average: 4,58 out of 5 (24👥 4,58/5)
Loading...

обручальные кольца с римскими цифрами

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Обручки з римськими цифрами

Серед обручок, слід особливо виділити золоті кільця з цифрами. Що може бути романтичнішим, ніж обмінятися кільцями королівської розкоші на знак справжнього кохання та вірності. На тлі всіх інших ця модель сильно виділитися своїм незвичним і неповторно красивим дизайном, воно неодмінно приковуватиме погляди оточуючих людей.

✎ Вставки: кількість та наявність дорогоцінного або напівдорогоцінного каміння вибрати можна з представлених варіантів.

✎ Кільце обручки з римськими цифрами може бути виконане із золота жовтого, білого, червоного та рожевого кольорів. Також можлива прикраса додатково інкрустувати діамантами і дорогоцінним напівдорогоцінним камінням. Смарагди, рубіни, топази можуть чудово прикрашати і надаючи кільцю розкішного королівського вигляду.

У нашому каталозі обручка з римськими цифрами представлені в широкому асортименті Ви можете замовити у білому, жовтому, червоному кольорі золота або поєднанні двох видів золота. Його можна замовити не тільки як обручку, а й як подарунок для своєї другої половинки. Таке кільце може стати оригінальним та незвичайним подарунком. Особливо порадує Вашу кохану. Якщо ваша жінка для вас королева, то найкращим подарунком для неї може стати лише прикраса у вигляді корони. Воно особливо яскраво зможе підкреслити Ваше ставлення до неї. Зробіть своїй коханій королівський подарунок!

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!