Обручки «Нитки долі»

Артикул: 46-Жз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
25 оцінок, average: 4,52 out of 525 оцінок, average: 4,52 out of 525 оцінок, average: 4,52 out of 525 оцінок, average: 4,52 out of 525 оцінок, average: 4,52 out of 5 (25👥 4,52/5)
Loading...

 элегантные обручальные кольца

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

 Витонченість та елегантні обручки

Елегантні обручки з жовтого  «Нитки долі». Класична форма кілець декорована плавною лінією – хвилею. Чоловічий перстень без додаткових вставок. Жіноче кільце декороване дорогоцінним (напівкоштовним) камінням. У картці товару представлено два варіанти розміщення каміння.

Метал: золото 14К 585 °
Колір металу: природний природний теплий білий колір
Вага: 10,00 г (приблизна вага пари кілець)
Ширина профілю: 4,00 мм
Товщина профілю: 1,5 мм
Поверхня: глянцева
Посадка: комфортна

У нашій свідомості класичне обручку – це рівне кільце зі звичайного золота. Саме термін «звичайне» можна почує від покупців. Під звичайним мають на увазі, як правило, золото червоного кольору. Сучасні технології в ювелірній галузі дають змогу використовувати різний дизайн без витрат великої кількості матеріалу. Сьогодні раді вам представити елегантні обручки із жовтого золота, також для замовлення кільця можуть бути виконані в лимонному золоті (цей колір ще називають європейським). Не чужі нам такі унікальні кольори золота в рожевому відтінку.

Сучасне кільце це не банальне коло, сучасні обручки це гра форми дорогоцінного каміння і феєрія дизайну в практичній формі.

Цікаво іноді звернутися до історії, дізнаєшся забавні факти та легенди. А ви знали, що наші прабатьки вірили, що обручка була одним із способів захисту, тому при одруженні наречений дарував нареченій обручку. З такою окрасою наречена завжди має бути під захистом.

Звичайно ж, раніше обручки мали зовсім інший зовнішній вигляд, не такий як зараз, але поступово вони трансформувалися, доки не отримали сучасний дизайн. І сьогодні ювелірне мистецтво розвивається завдяки новим технологіям та можливостям обладнання.

Сучасний зовнішній вигляд

Сьогодні споживачеві представлений широкий вибір прикрас у золоті з використанням дорогоцінного каміння або без вставок. Але популярним вибором залишаються обручки з жовтого золота. Представлений варіант це чарівний та елегантні обручки в рожевому золоті (жовтом, червоному, лимонному) на ваш вибір. Обидва кільця виконані в одному стилі. Відмінність розміщення в жіночому кільці діамантів. Кожна обручка в Best gold service буде виготовлена ​​індивідуально під вас. Виготовлення ювелірних прикрас це складний та трудомісткий процес, але при цьому технологічні характеристики для кожного виробу будуть унікальними.

Вигідна пропозиція від ювелірної майстерні

Звертаючись до ювелірної майстерні Best Gold Service, Ви можете замовити елегантні обручки у золоті будь-якого кольору з нашого каталогу або за вашим дизайном.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!