Подвійні обручки «Секрет»

Артикул: 57-Кз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
27 оцінок, average: 4,52 out of 527 оцінок, average: 4,52 out of 527 оцінок, average: 4,52 out of 527 оцінок, average: 4,52 out of 527 оцінок, average: 4,52 out of 5 (27👥 4,52/5)
Loading...

Свадебные кольца с гравировкой, двойные обручальные кольца надписи Обручальные кольца из комбинированного золота «Секрет» парные с гравировкой

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Подвійне обручку «Секрет»

Подвійні обручки в комбінації двох кольорів золота підкорюють своєю розкішною ідеєю та таємничістю. У цьому виробі поєднується два кольори металу, для замовлення доступні поєднання білого, жовтого, рожевого чи червоного кольорів золота у 585 та 750 пробах. У класичній формі дивовижна загадка: кільця складаються із двох частин. В одній із яких заховано послання.

Ці неймовірно романтичні кільця з двох дорогоцінних металів стануть для пари символом поєднання двох люблячих сердець. Золоті прикраси з двох повноцінних каблучок, які з’єднані як інь та янь, як альфа та омега та свідчать нагадуванням ваших різнобічних уподобань та єдиної мети, яка пов’язана узами шлюбу.

Двоколірні подвійні обручки – це стильна весільна прикраса, данина традиції предкам та сімейний оберіг. Обручки носять не знімаючи, і важливо, щоб кільця були виконані якісно, ​​а на руці сиділо зручно і не заважало в побуті. Саме тоді кільця стануть справжнім оберегом і трепетно ​​зберігатимуть сімейне благополуччя та романтичні почуття пари. Справжній оберіг має бути особливим і такі прикраси необхідно замовляти. Кільця будуть виконані з урахуванням усіх особливостей і переваг: ширина, наявність вставок, поєднання кольорів, а особливо це ваша фраза, яка наноситься на обручки. Фраза захована від сторонніх очей на подвійних обручках і тільки наречені та наречена знають де вона перебувати.

Подвійні обручки із жовто-білого золота виконані на замовлення Best Gold Service відповідають усім вимогам стандартів європейської якості. Вироби чудово поєднуються з камінням різних відтінків та форм, не піддаються впливу часу та механічним ушкодженням. Чарівні обручки такого типу зможуть прикрасити не лише весільну урочистість, а й трепетно ​​зберегти стосунки – форма виробу продумана до найдрібніших технологічних тонкощів.

Вони втілюють у собі різнобічні смаки, нотки вічної романтичності та нескінченної любові, яка здатна проявляти себе у різних формах.

Обручки з комбінованого золота подвійне «Секрет». Для кожної сім’ї весілля це початок спільного життєвого шляху. Енергетично важливими прикрасами для них є золоті каблучки. Наші пращури вірили, що обручки це щасливий сімейний талісман, який пов’язує дві людини узами кохання, вірності та дружби.

Унікальна пропозиція

Унікальність подвійні обручки з комбінованого золота «Секрет» з гравіюванням. Секрет у тому, що кожне із обручок складається з двох кілець. Кільце з гравіюванням ховається під більшим кільцем. Напис прихований від сторонніх очей, і завжди доступний для вас.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!