Чоловічий перстень “Local” комбіноване золото

Артикул: 7-Кз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
31 оцінка, average: 4,71 out of 531 оцінка, average: 4,71 out of 531 оцінка, average: 4,71 out of 531 оцінка, average: 4,71 out of 531 оцінка, average: 4,71 out of 5 (31👥 4,71/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Подвійне чоловіче кільце сонячний годинник Local – у двох кольорах із золота

Раді представити вам – подвійне чоловіче кільце сонячний годинник Local з комбінованого золота. Шукайте дуже не просте кільце? Ласкаво просимо до нашого каталогу. Таке кільце – це символ сили, стилю та харизми. Така золота каблучка ідеально підійде для чоловіка з активною, сильною життєвою позицією. Це кільце – компас, сонячний годинник. І цю прикрасу не обов’язково застосовувати за прямим призначенням, тобто користуватися як компасом. Компас показує напрямок, і як це банально не звучить, не дозволить заблукати людині. Якщо говорити іншими словами, з компасів не втратите свій шлях. Це подвійне кільце у собі несе сенс, мотивацію – не згортати з наміченого шляху, не зраджувати свої принципи. У будь-якій атмосфері в будь-якій ситуації – залишатися тим самим, залишатися самим собою. Як би це не звучало банально залишатися людяним.

Подвійне призначення.

Це кільце може існувати як мотиваційна прикраса, самодостатнє широке двокольорове кільце. Але також чоловіки можуть вибрати таку прикрасу як обручку. Існує песимістична думка, що кохання – це лише хімія, яку виробляють наші організми. З наукового погляду можливо – мають рацію. Але мені хочеться вірити, що справжні шлюби укладаються на небесах. Хвиля кохання накриває з головою, і закохана пара готова провести поряд все життя. А ідеальним приводом узаконити стосунки стане шикарне весілля. У найвідповідальніший момент закохані кажуть «Так»! і тим самим повідомляють про свою згоду провести все життя і на знак підтвердження своїх почуттів, обмінюються обручками. Ця традиція обміну золотими каблучками прийшла до нас ще від наших предків, але й сьогодні в нашому суспільстві все також актуальна.
Весільна церемонія завжди славилася своєю сентиментальністю, урочистістю, хвилюючою радістю. Найприємнішим і хвилюючим моментом цього важливого дня є обмін обручками. Коли жіноча обручка одягнена на пальчик нареченої, а подвійне чоловіче кільце на пальці нареченого – вітаємо ви родина! І у Вас попереду багато щасливих моментів та подій, які Ви будете зустрічати разом як чоловік та дружина.

Каталог обручок з комбінованого золота дивіться тут.

Опис подвійного чоловічого кільця:

Подвійне кільце з’єднує два кольори золота – біле зі вставкою діамантом і червоним золотом. Це не звичайне обручку… При правильному вирівнюванні ви також можете визначити час по сонцю (ЧАС НАЛАШТУВАННЯ) і (ПОВОРІТ НА СОНЦІ).

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!