Обручки

Артикул: 97-Бз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, червоний
  • Розмір: от 10 до 24
Дізнатись ціну
33 оцінки, average: 4,82 out of 533 оцінки, average: 4,82 out of 533 оцінки, average: 4,82 out of 533 оцінки, average: 4,82 out of 533 оцінки, average: 4,82 out of 5 (33👥 4,82/5)
Loading...

индивидуальные обручальные кольца

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Обручки прикраси дорогі серцю.

Заглянувши в історію обручок, можна побачити, що в кожній країні знайдеться своє повір’я, звичаї. Таке різноманіття історій призводять до одного. Зараз жодне одруження не може обійтися без церемонії обміну обручками між молодятами. Якщо зазирнемо в історію єврейського народу, побачимо, обручки не використовувалися, застосовувалися монети. Наречений дарував нареченій монету, яка означала його зобов’язання перед нареченою у майбутньому підтримувати її матеріальне становище.

А перші дорогі обручки використовувалися у весільній церемонії у стародавніх римлян. Цікаво, що молодик дарував обручку не майбутній дружині, а батькам нареченої. Як гарантія того, що дівчина виходить заміж. А майбутній чоловік своїм подарунком гарантував утримувати її та виконувати всі необхідні зобов’язання. Знатний наречений дарувала обручки тільки із золота і як правило інкрустовано коштовним камінням.

Сучасний світ

Весільні ювелірні вироби присутні в житті людини не рік або два, дорогі обручки купуються на все життя. Best Gold Service ювелірна компанія пропонує замовити якісні весільні каблучки. Кільця будуть не тільки ідеально виглядати, ви зможете носитися з комфортом.

Best Gold Service надають Вам можливість не просто купити обручки, а замовити унікальні прикраси індивідуально для вас. Каталог дорогих обручок Best Gold Service – це велика кількість цікавих моделей. Наш клієнт можете вибрати та замовити будь-яке. Окрім цього, кожну з обраних моделей прикрас можна замовити із змінами на власний смак. Вибирайте: колір золота, пробу, кількість каміння, додати гравіювання та багато іншого.

Класика ніколи не вийде з моди

Обручки представлені в найрізноманітніших варіантах, незважаючи на різноманітність і вибір, класичні каблучки завжди в моді. Якщо вірити традиціям та наданням наших предків. Кільця повинні мати саме гладку поверхню, яка гарантує «гладке» сімейне життя. Дорогі обручки стануть чудовою прикрасою, і для жінки, і для чоловіка.

Ніжна дорога жіноча каблучка в білому золоті з діамантами.

Майстри – ювеліри Best Gold Service втілюють дорогі обручки з діамантами і не дорогі в індивідуальному дизайні. Кожне кільце виготовляємо для Вас ексклюзив.

Обручки з декором.

Best Gold Service надає своїм клієнтам повний політ фантазії при виробництві або виборі обручок.

Теги: дорогі обручки, дороге обручку, жіноче дороге кільце з діамантами, дорогі обручки на замовлення.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!