Обручки «Пандора»

Артикул: 81-Кз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
36 оцінок, average: 4,69 out of 536 оцінок, average: 4,69 out of 536 оцінок, average: 4,69 out of 536 оцінок, average: 4,69 out of 536 оцінок, average: 4,69 out of 5 (36👥 4,69/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

обручальные кольца пандораДодаткова інформація:

Обручки «Пандора» з комбінованого золота

Якщо зробити екскурс в історію обручок, то можна побачити, що у кожного народу знайдеться своє повір’я або легенда про весільні прикраси. Багате минуле призводять до того, що вінчальні церемонії не обходитися без обміну обручками між нареченим і нареченою. Ювелірна майстерня BestGoldService представляє вашій увазі – обручки Пандора. Прикраси з комбінованого золота, що означає, що у виготовленні цієї пари використовувалися два кольори золота.

Додаткова інформація:

Виготовлення будь-якої ювелірної прикраси – складний та трудомісткий процес, тому технологічні характеристики є унікальними для кожної прикраси.

У дизайні обручки Пандора використовується два кольори золота. Комбінуються біле та червоне або біле та жовте кольори золота. І в жіночому кільці додатково доступні дорогоцінні та напівдорогоцінні вставки: діаманти, сапфіри, кристали, циркони.

Багате історичне минуле

Зазирнувши в історію грецького народу, ми знайдемо згадки, що раніше кільця не використовувалися, замість кілець були круглі монети з дорогоцінного металу. Наречений повинен був подарувати нареченій на весіллі монету, яка означала, що наречений готовий брати на себе зобов’язання у сімейному житті та підтримувати матеріальне становище та забезпечувати свою дружину та своїх майбутніх дітей. І чим дорожчою була монета, тим більше гарантій стабільного матеріального становища мала наречена. Сьогодні цей почесний символ на себе прийняв заручне кільце і обручку. А чарівно красиві та неймовірно яскраві та красиві обручки Пандора.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!