Кільце з чорним діамантами

Артикул: 39-Бз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions on the rings), making rings from the customer's gold, changes in design according to the customer's sketches, rhodium plating.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
28 оцінок, average: 4,68 out of 528 оцінок, average: 4,68 out of 528 оцінок, average: 4,68 out of 528 оцінок, average: 4,68 out of 528 оцінок, average: 4,68 out of 5 (28👥 4,68/5)
Loading...

КОНТАКТНЫЕ НОМЕРА ТЕЛЕФОНОВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / WhatsApp / Telergam
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

мужское кольцо с бриллиантами

Обручка з діамантами – важливий атрибут весілля

Вагу частіше перед покупкою молодята цікавляться історією обручок, які вони вибрали. У багатьох весільних прикрас є своя історія, і часто багата! Історія появи цих прикрас веде нас у Стародавній Єгипет. Згодом кільця змінювали дизайн, моду приходили нові елементи декору. І для молодят вибір все більше розширювався, можна вибрати чоловіче кільце з діамантами та жіночий колір золота, колір діамантів, форму та нові елементи декору.

Як зробити правильний вибір? Нові тенденції – чоловічі каблучки з діамантами.

Сьогодні неможливо уявити собі весілля на якому наречені, не обмінюються кільцями. Ця не тільки багато льотна, а й одна з найкрасивіших та найромантичніших традицій. Сучасне обручку пройшло довгий шлях, перед тим як стати таким, як звикли бачити його сьогодні. А нові технології дозволяють запропонувати багато цікавих варіантів.

Ювелірна компанія Best Gold Service пропонує Вам замовити обручку з діамантами та жіночу зі вставками з дорогоцінного або напівдорогоцінного каміння! Пропонує чудовий асортимент найвищої якості за цінами від виробника. У каталозі ви знайдете додатковий опис товару, фото та багато іншого, щоб Ви могли зробити правильний вибір.

Обручки – це прикраса, яка передбачає, що носити таке кільце ви будите все життя, вибирати потрібно ретельно. Варто звернути увагу не тільки на естетичну сторону, але обов’язково і на практичність та зручність у щоденному носінні. Особливо це буде важливим для чоловіка.

Найчастіше чоловіки вибирають класичну форму, але все частіше декороване дорогоцінними вставками. Найпопулярнішим вибором є чорні діаманти. Саме так чоловіче обручку з чорними діамантами – таке кільце з діамантами стильне і багато що може сказати про статус власника.

Практичні поради від фахівців Best Gold Service

кольца с черными бриллиантами

Ми підібрали для вас кілька простих порад, які допоможуть зробити справді правильний вибір:

Які б Ви не обрали обручки: вони не повинні чіплятися за одяг або заважати вам у побуті. Кільця можуть бути виконані з різних кольорів золота, а останнім часом стає популярним біле золото. Пам’ятайте, кольори золота з іншими вашими прикрасами повинні поєднуватися. Вибираючи матеріал, звертайте увагу до складу. Краще, якщо в ньому будуть присутні тверді метали, наприклад, платина або нікель, за допомогою яких кільце буде менше схильне до деформацій.

Також хочу розвіяти міф, що колір золота впливає на вартість виробу. Ціна буде однаковою як для жовтого, червоного, так і для білого золота. На ціну впливатиме проба золота. Чим вища проба, тим матеріал дорожчий. Але варто звернути увагу, що чим вище проба тим метал м’якший, а відповідно таке кільце буде більше піддаватися деформації. Не вибирайте обручки в 999 пробі! Найкраще звернути увагу на 585 пробу, або 750.

Зараз популярністю користуються однакові, парні обручки по дизайну. Камені можуть використовуватися не тільки в жіночому кільці, популярними є чоловічі каблучки з діамантами. При цьому пара весільних виробів будуть випрасувати ексклюзивно приковують погляд. Вибирайте правильні обручки і вони будуть радувати вас все життя!

Теги: чоловічі кільця з діамантами, чоловіче кільце з діамантами, чоловіче кільце з діамантами, чоловіче кільце з діамантами, чоловіче кільце з діамантами.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!