Обручки Bvlgari

Артикул: 20-Жз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Гравіювання (написи на кільці), виготовлення ювелірних виробів з золота замовника, зміна дизайну за запитом замовника, виготовлення за ескізами замовника, покриття родієм.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
29 оцінок, average: 4,59 out of 529 оцінок, average: 4,59 out of 529 оцінок, average: 4,59 out of 529 оцінок, average: 4,59 out of 529 оцінок, average: 4,59 out of 5 (29👥 4,59/5)
Loading...

пара обручальных колец bvlgari

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Обручки bvlgari

Додаткова інформація:

Пара обручок золото Bvlgari

Раніше у молодят був невеликий вибір весільних прикрас. Фактична пара обручок золото можна було вибрати тільки серед класичних моделей. Гладкі та без каміння із жовтого чи червоного золота. Молодим парас сьогодні пощастило набагато більше. Вибір весільних обручок перетворився на маленький культ. І ми у компанії Best Gold Service прагнемо врахувати всі побажання наших клієнтів. У нашому каталозі підбираємо цікаві та унікальні моделі золотих прикрас.

Однією з прекрасних ідей можна назвати ці моделі пари обручок золото Bvlgari з жовтого, червоного, рожевого та лимонного кольору в комбінації чорних та білих каменів. Кільця повністю ідентичні відрізняються тільки розмірами вставки як у чоловічому, так і в жіночому прикрасах. Такі вироби виконані в одному стилі називають парними. Це дуже символічні кільця, які повідомляють усім, що подружжя дві половинки одного цілого.

Парні кільця Булгарі з жовтого золота з білим та чорним камінням – прикраси унікальної краси. Обручки парні, тобто однакові і жіноче і чоловіче кільце повністю однакові кільця подібного дизайну можете замовити в Best Gold Service.

Додаткова інформація пара обручок Bvlgari:

Класичні обручки – нудно. Весільні прикраси з гладкою поверхнею без додаткових вставок – якщо це не те, що ви шукаєте. Тоді розгляньте варіант цієї пари обручок з чорними та білими діамантами або на ваш вибір цирконами, кристалами. Чарівні парні обручки. Це класика, але тільки на оборот, ця пара обручок – свято на вашій руці. Це неймовірно яскраві, фантастично круті кільця з розсипом класичного прозорого і чорного фантазійного каміння.

Сучасні весільні тенденції пропонують молодятам кілька типів обручок. Перший варіант досить прості весільні прикраси з одним, кілька вставок або без каменів зовсім. Без додаткових елементів максимально вузькі. І ДРУГИЙ варіант це неймовірно ефектні кільця на пальчику, самодостатні, що привертають загальну увагу. Кільця виглядають парою виконані в одному стилі та одягнені на одному пальчику. Чарівні кільця з дорогоцінним камінням і в жіночому та чоловічому. Величезною популярністю користуються пара обручок золото Булгарі. Класичним металом для кілець із діамантами вважають: біле золото. Але сучасні тенденції пропонують вибирати з білого, жовтого, червоного, рожевого золота, або поєднуючи в обручці стазу два або три різні кольори на ваш вибір.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!