Обручки «Амбрелла»

Артикул: 58-Бз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions on the rings), making rings from the customer's gold, changes in design according to the customer's sketches, rhodium plating.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
45 оцінок, average: 5,00 out of 545 оцінок, average: 5,00 out of 545 оцінок, average: 5,00 out of 545 оцінок, average: 5,00 out of 545 оцінок, average: 5,00 out of 5 (45👥 5,00/5)
Loading...

Классические обручальные кольца белое золото

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Классические обручальные кольца белое золотоДодаткова інформація:

Класичні обручки біле золото стали супер популярні не так давно, адже у кілець дуже багата історія виникнення. У всіх народів світу незалежно від національності і віросповідання, прийнято носити кільця на різних руках. У нашій країні традиційно весільні обручки надягають на безіменний палець правої руки. Цікаво, що стародавні єгиптяни вірили, що від безіменного пальця саме правої руки вела пряма «артерія кохання» до серця. Таким чином, закохана пара може показати свої почуття та зв’язок між ними.

Найзручніші кільця

Цікаво, що найзручнішими кільцями вважається саме класичні обручки біле золото 5 мм. ширина класичної американки. А біле золоте золото робить кільця дуже стильними. Біле золото з додатковим покриттям – блищить і не темніє з часів, зберігаючи первісний привабливий зовнішній вигляд. На відміну від срібних прикрас.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!