Обручки «Сонник»

Артикул: 17-Жз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
25 оцінок, average: 4,64 out of 525 оцінок, average: 4,64 out of 525 оцінок, average: 4,64 out of 525 оцінок, average: 4,64 out of 525 оцінок, average: 4,64 out of 5 (25👥 4,64/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Ажурні обручки з жовтого золота

Сказати, що традиція обмінюватися обручками у день весілля це не сказати нічого. І цим упустити справжню суть цього поняття. Ця традиція сягає своїм корінням глибоко до Стародавнього Єгипту. Існує наукові відомості про те, що заручини через кільця були знайдені саме в єгипетських манускриптах.

Ці прикраси носили і католики та православні християни. Відмінністю є те, що зазвичай воліли прикраси декоровані дорогоцінними вставками та ажурні обручки. Вважалося, що яскраві кільця, що привертають увагу

У Київській Русі обручками користуватись задовго до церемонії одруження. Дівчата носили ажурні золоті кільця – це символізувало чистоту, а ось чоловіки віддавали перевагу срібним кільцям як символу сили.

Нові тенденції у весільній моді

Останнім часом стало дуже модно замовляти ажурні обручки. Такі кільця не вимагають додаткових вставок написів та гравіювання. Такі обручки можуть бути просто візерунковими або нести у своїй формі древній орнамент. Наприклад, руни або знаки, які символізують нескінченні. Тим часом, ви знали, лікарі кільця дуже рідко носять або віддають перевагу класичним, гладким обідкам? Причина банальна їх легко мити.
Одні з перших шлюбні церемонії з’явилися у римлян. Виглядали вони так: наречений підносив цінні подарунки батькам нареченої, зокрема й дорогі каблучки. Так наречений демонстрував, що може утримувати свою дружину. Це дещо нагадує викуп нареченої в українській традиції, який сьогодні набуває більш жартівливого характеру. Який би не був обряд, неважливо в якій країні і в якого народу – жодна церемонія одруження, а також заручини, не обходяться без золотих обручок.

Молодята до цього дня, перш за все, купують ажурні обручки в Києві і віддаючи перевагу навіть перстням з діамантами! У нашій ювелірній майстерні «Best Gold Service» можна замовити кільця своєї мрії!

У нас ви зможете придбати весільні прикраси різних форм з декором і без. Широкі та вузькі, а також ажурні обручки на замовлення. Ми надаємо широкий асортимент ювелірних виробів, виготовляємо під індивідуальне замовлення. Золоті обручки ажурні з камінням або без, придбати можна прикраси прямо з доставкою до Києва та інших міст.

Які бувають обручки

Існує величезна різноманітність дизайн весільних обручок. Супер перевагою є можливість замовити свої кільця на замовлення. У такому варіанті вам може обмежити лише фантазія. Останнім часом надзвичайною популярністю користуються ажурні обручки. Ажурними кільця стають завдяки орнаменту чи візерунку. Візерунок може бути в рамках або як ця чарівна модель. Коли орнамент у золоті формує ексклюзивну прикрасу. Таке диво одночасно виглядає стильно, цікаво, привертає увагу. Найцікавіше те, що орнамент може бути найрізноманітніший. Ми представляємо до вашої уваги лише обмежену кількість. І тільки тому, що наш каталог просто не може вмістити ту кількість ідей, яка може бути пов’язана з таким видом кілець.

У нашій майстерні «Best Gold Service»

Ми готові зробити на замовлення будь-яку прикрасу з орнаментом. Ви надаєте візерунок ідея може бути повністю вашою, а наші майстри виготовлять вам вироби. Наші майстри підтверджують свою майстерність бездоганними роботами. Крім того, що ви отримаєте виріб ідеальної якості, ваша ідея не буде висвітлюватися у відгуках, наших соціальних мережах чи каталозі. Дизайн кілець буде повністю унікальним, і більше ні в кого таких прикрас не буде. Ми гарантуємо дотримання всіх ваших авторських прав.

З матеріалами для виготовлення обручок все так само чудово – широкий вибір, а також доступність у придбанні. Найчастіше, безперечно, використовується традиційне жовте золото, у традиційній 585 пробі. Куди рідше можна побачити обручки з рожевого золота або лимонного. Тут справа також обмежена фантазією, адже можна купити ажурні обручки на замовлення із жовтого золота, або білого. Все залежить від індивідуальних уподобань замовників.

Додаткова пропозиція

Також такі ажурні золоті прикраси можна додатково прикрашати коштовним камінням. Найцікавіше, що всі чаші ажурні обручки з діамантами обирають не тільки жінки, а й чоловіки. Молоді пари віддають перевагу яскравим парним ажурним весільним кільцям.
Можемо вам запропонувати орнамент із хитромудрих геометричних візерунках, лініях, рослинних тем, а також стародавні знаки та руни. Перед тим, як замовити такі кільця, важливо не полінуйтеся і якнайбільше дізнатися про знаки, які ви вибрали.
На сьогоднішній день ажурні обручки без каміння є дуже популярними. Кільця на стільки яскраві, що не вимагають додаткової інкрустації дорогоцінним камінням. В ювелірній майстерні «Best Gold Service» (Київ) ви зможете замовити унікальні варіанти, а також дизайнерські кільця з жовтого золота, рожевого, червоного, лимонного. Сьогодні обручки це не лише данина традиціям, вони безсумнівно, служать яскравим способом показати свої почуття та вірність один одному.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!