Весільні обручки «Дика орхідея»

Артикул: 91-Кз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585, 750
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
27 оцінок, average: 4,52 out of 527 оцінок, average: 4,52 out of 527 оцінок, average: 4,52 out of 527 оцінок, average: 4,52 out of 527 оцінок, average: 4,52 out of 5 (27👥 4,52/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Весільні обручки з комбінованого золота «Дика орхідея»

Пробудження природи, та сама невагома мить чистоти. Свіжості та усамітнення, ще трохи і яскраве сонце розіллється всім буянням фарб, подарувавши нам новий день. Саме такі почуття вивозить у вас нова колекція обручок у комбінованому золоті. Дика орхідея – таємна ніжність і солодкий аромат.

Наші майстри через ювелірну прикрасу передають Вам не холодний блиск золота та дорогоцінного каміння – діамантів, а цілий спектр емоцій та розуміння вишуканості та не неповторності моментів. Золоті каблучки від BGS це можливість зберегти в пам’яті цей момент Вашого весілля. У той самий момент, коли Ви і ваша друга половинка обіцяєте бути разом і в горі і в радості, в багатстві та бідності, любити і почитати один одного. Обмінюєтеся весільними кільцями та з’єднуватиметеся у поцілунки – тепер Ви одне ціле!

Більше обручок і вінчальних каблучок у поєднанні двох або трьох кольорів золота http://bgs.kiev.ua/obruchalnye-koltsa/obruchalnye-koltsa-iz-kombinirovannogo-zoloto

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!