Жіноча обручка “Сонце”

Артикул: 66-Жз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
3 оцінки, average: 5,00 out of 53 оцінки, average: 5,00 out of 53 оцінки, average: 5,00 out of 53 оцінки, average: 5,00 out of 53 оцінки, average: 5,00 out of 5 (3👥 5,00/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Жіноча каблучка дизайнерська на весілля «Сонце»

Жіноче обручку з діамантами жовте золото – дуже красиве кільце. Кожну золоту каблучку виготовляємо індивідуально на замовлення. Виготовлення жіночого обручки з діамантами жовте золото або кубічним церконієм – складний процес. Середній термін виготовлення – 14-18 днів.

Класика чи оригінальність?

У передвесільній метушні неодноразово виникає дилема: яке кільце вибрати – класика чи оригінальність? Якщо виникає бажання носити кільця все життя, можна вибрати два варіанти класична обручка або оригінальна ексклюзивна прикраса. Кожен із варіантів є максимально перспективним, ексклюзивне не набридне вам із роками. А класика має високий рівень практичності виправдається днями безтурботного використання. Неординарних особистостей підкорить ексклюзивне дизайнерське кільце з камінням, яке прийнятне і за ціною, і за дизайном.

Жіноче обручку з діамантами жовте золото – це шикарний варіант кільця на все життя, оскільки виріб легко поєднується з іншими кільцями, не виходить з моди і освіжається за допомогою родію. У класичні рішення прикрас внесли свій вплив типові модні відблиски, які по-різному перевтілюються.

Дівчата набувають у нас каблучки з діамантами жовте золото які перевірені стандартами виробництва та позитивно сприймаються традиціями. Метал виробу можна вибрати за своїм смаком та фінансовими можливостями, а варіант оформлення виключно за особистими потребами. Набувати обручки можна різного стилю, але з єдиним акцентом на романтичність і возз’єднання.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!