Обручки «Олександріт»

Артикул: 53-Жз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
43 оцінки, average: 5,00 out of 543 оцінки, average: 5,00 out of 543 оцінки, average: 5,00 out of 543 оцінки, average: 5,00 out of 543 оцінки, average: 5,00 out of 5 (43👥 5,00/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Обручки з камінням

Класичні обручки – це золотий атрибут без якого не проходить жодне весілля. Вибір дорогоцінного кільця падає у тому випадку, коли молода людина вирішує зробити свою кохану своєю дружиною.
Подружній статус пари для незнайомих людей підтверджують обручки. Існує сотні легенд у різних народів історії переплетені з традиціями та обрядами. Дивний той факт, що кільце завжди несе в собі позитивну енергію та символізує чисту любов і вірність. Цікаво, що обручки завжди цінувалися саме широкі. І з практичного боку, оскільки широке менш схильне до втрат, ніж тонке. Широка прикраса набагато складніше зашкодити. І звичайно, широке обручку з діамантами це завжди показник статності пари. Важлива інформація! Широкі класичні обручки йдуть всім формам пальців без винятків, якщо ви не знаєте які кільця вибрати зверніть свою увагу на цю пару.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!