Кільця із зручною посадкою

Артикул: 52-Бз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, топаз, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions on the rings), making rings from the customer's gold, changes in design according to the customer's sketches, rhodium plating.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 26
Дізнатись ціну
28 оцінок, average: 4,75 out of 528 оцінок, average: 4,75 out of 528 оцінок, average: 4,75 out of 528 оцінок, average: 4,75 out of 528 оцінок, average: 4,75 out of 5 (28👥 4,75/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

фото колец обручальных американки, кольцо американка с удобной посадкой Додаткова інформація:

 

Кільця із зручною посадкою

За тонке переплетення вишуканості, простоти та мінімалізму все частіше стали вибирати кільце класичне зі зручною посадкою. У перерізі прикраса має прямокутну форму, що й зручно у щоденному використанні. Кільця в цьому дизайні входять у класичну категорію обручок, які доступні і за ціною, і за варіаціями вибору. Широкі обручки такого типу нагадують шайби, чим і прославилися в народі.

Вибрати фото кільця класичне із зручною посадкою можна за різною вартістю з відмінностями у дизайні та формі. Виготовляють вироби із благородних сплавів – елегантне біле чи жовте золото. Правильна ширина кільця підбирається з урахуванням особливостей пальців. Американки дуже зручні для гравіювання як на внутрішній, так і зовнішній стороні. За стилем кільця даного типу різні та неповторні, починаючи від ступеня гладкості та закінчуючи оформленням каменів. Але головна їхня відмінність – комфортна посадка або comfort fit. – комфортная посадка или comfort fit bgs.kiev.ua/obruchalnye-koltsa

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!