Обручки «Діамантова хвиля»

Артикул: 44-Жз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585, 750
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 24
Дізнатись ціну
28 оцінок, average: 4,57 out of 528 оцінок, average: 4,57 out of 528 оцінок, average: 4,57 out of 528 оцінок, average: 4,57 out of 528 оцінок, average: 4,57 out of 5 (28👥 4,57/5)
Loading...

Обручки з жовтого золота «Діамантова хвиля»

Обручки з жовтого золота з діамантами – це унікальні коштовні прикраси, в ідеальному поєднанні металу та каміння. Під час весільної церемонії наречений та наречена обмінюються цими прикрасами. Цим вони говорять один одному про свою вірність, любов і відданість протягом життя. Ювелірна майстерня Best Gold Service пропонує своєму клієнту велику кількість різних за дизайном та вибором кольору золота каблучок. Чим цікава ця пара весільних виробів?

Чоловіче і жіноче кільце виконується в жовтому лимонному або рожевому кольорах золота. Але колір золота не основна особливість цих кілець. Дизайн каблучок цікавий тим, що жіноча обручка з жовтого золота з діамантами. Доріжка з дорогоцінного каміння не рівна, Розсип каменів імітує хвилю при цьому, камінці розходяться по дві сторони на зменшення. Чим цікаве таке розташування каменів? Якщо ви вибираєте собі діаманти, каратність (вага) діамантів буде невеликою, при великій кількості каменів. Чоловічий перстень у цій парі теж виглядає не зовсім просто. На чоловічому кільці розміщені лінії, які повністю повторюють лінії на жіночому кільці. Також молода людина може зробити своє кільце більш унікальним та замовити з камінням. І також обидва кільця можуть бути виконані без вставок, якщо цікавлять обидва кільця без каміння.

Історія виникнення обручок

Підготовка до урочистого та такого довгоочікуваного дня весілля займає дуже багато часу. І фактично у пари немає часу навіть замислюються про походження обручок. Ця традиційна прикраса має багату історію, і безліч легенд, які цікаво дізнатися.

Звичайно ж, у всі часи золото вважалося предметом розкоші та використовувалося як предмет туалету у вищих верствах суспільства. І сьогодні, як і багато років тому, було і є обов’язковим обмінюватися саме золотими кільцями в день вінчання та весілля. І напевно найпоширенішими є виріб із сонячного дорогоцінного металу та каміння. Вироби з діамантами представляють особливу розкіш, що розкривається при природному світлі, і чарує не лише свого власника, але й інших людей. Унікальна природа відображається у багатогранному блиску ограненого мінералу, який надає будь-якому виробу індивідуальності. А обручки з жовтого золота з діамантами подвійно зачаровують. В даний момент досить поширені обручки з жовтого, лимонного і рожевого кольорів які радують приємним природним, м’яким кольором і при цьому кільця з часом не тьмяніють.

Романтична складова

Є одне дуже романтичне повір’я, яке каже. Що саме від безіменного пальця йде вена безпосередньо до серця, тому якщо розташувати кільце на цьому пальці, воно буде максимально близько до серця. Цікаво, що в різних країнах обручку носять на різних руках, наприклад, в Україні традиційно кільце надягають на праву руку. А у Штатах на лівій. Але це вже нюанси, на яких не варто витрачати багато часу.

Сучасний зовнішній вигляд

На сьогоднішній день увазі споживачів представляється величезний вибір виробів у тому числі і обручок з жовтого золота з діамантами існують широкий вибір кольорів металів, з камінням і без. Для сучасного клієнта пропонують широкий вибір чоловічих обручок із жовтого золота з діамантами жіночих прикрас із золота з діамантами. При цьому дуже часто пари вибирають однакові кільця для нареченого, тобто обидва кільця і ​​жіноче і чоловіче будуть виконані в жовтому або червоному золоті з діамантами. Вся справа в тому, що прикраси з діамантами миттєво перетворює образ, роблячи навіть повсякденний стиль цікавішим, більш закінченим, яскравішим.

Ці прикраси з кожним днем ​​здобувають вдячність серед сильної половини людства. Звичайно придбати в ювелірному магазині, подібна унікальна прикраса буде нелегко. Але компанія Best Gold Service подбала, що чоловік може вибрати для себе саме те, що він хоче. В ідеальному поєднанні ціни та якості в унікальній формі.

Обручки з жовтого золота з діамантами – один із найпопулярніших варіантів після кілець виконаних із білого металу. Але ми подбали і про це. Ви можете замовити цю пару не тільки у жовтому, червоному чи лимонному золоті, але й у білому. Докладніше ви можете ознайомитися з прикрасою за посиланням https://bgs.kiev.ua/koltsa-belogo-zolota-vechnaya-istina – більш докладно тут.

Але все ж таки якщо ви зупинилися на цьому дизайні в жовтому золоті ми вас чудово розуміємо. Колір цього металу порівнюють із яскравим світлом, не дарма цей метал називають сонячним. Обручка з жовтого золота з діамантом говорить не тільки про статус свого власника та смак. Така неповторна прикраса поєднує в собі вишуканість та елегантність, класику та сучасні нотки.

Теги: обручки з жовтого золота з діамантами, обручки з червоного золота з діамантами, обручки з жовтого золота з діамантами, чоловіче

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!