Весільні кільця три кольори золота

Артикул: 18-Кз
Для товару доступно:
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
26 оцінок, average: 4,31 out of 526 оцінок, average: 4,31 out of 526 оцінок, average: 4,31 out of 526 оцінок, average: 4,31 out of 526 оцінок, average: 4,31 out of 5 (26👥 4,31/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Весільні кільця три кольори золота “Тріада почуттів”

Коли молодята купують весільні кільця з гравіюванням, вони не замислюються про те, що ці весільні прикраси можуть мати свою власну історію. Відомо, що виникнення весільних обручок пов’язують із Стародавнім Єгиптом. Тоді кільця були тільки фараони, вони передавали їх, як символ влади. Через час прості люди теж змогли дозволити собі носити такі прикраси, але не золоті, а срібні, залізні та очеретяні.

Бажаєте замовити весільні обручки з гравіюванням у комбінованому золоті «Імена» – гарний вибір! Іменні кільця у двох кольорах золота. Основа кільця жовте золото та вставка з білого золота в якій

вставлено дорогоцінне каміння та розміщено напис у вигляді імен та дати весілля. В прикрасах комбінується на вибір замовника біле-жовте або біле-червоне золото. Гравірування – це стильно цікаво і дозволяє додати прикрас сенсу та унікальності вашим кільцям.

Всі золоті весільні каблучки виконуються тільки на замовлення. Замовляйте обручки з будь-якими написами.

У каталозі ювелірної майстерні Best Gold Service ви зможете підібрати для себе модель кілець з гравіюванням на замовлення в білому, жовтому, червоному або комбінації кольорів.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!