Золоті сережки

Артикул: 12-S
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, топаз, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 1 до 2
Дізнатись ціну
15 оцінок, average: 4,67 out of 515 оцінок, average: 4,67 out of 515 оцінок, average: 4,67 out of 515 оцінок, average: 4,67 out of 515 оцінок, average: 4,67 out of 5 (15👥 4,67/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

золотые серьги с камнями под бриллианты

  Золоті сережки на замовлення

Не кожен потенційний покупець може дозволити собі купити прикраси з діамантами, а от сережки з фіанітами – оптимальний варіант як за ефектністю, так і за ціною. Фіаніт створюється штучним чином і структурою нагадує той же діамант, який використовується в ювелірній індустрії для промислових цілей. Камінь гармонує з різною формою обличчя, тому прикраси разом із фіанітом можна дарувати всім дівчатам.

Червоні сережки з дорогоцінного сплаву відрізняються високою міцністю та підкорюють незмінним блиском. Їх можна використовувати щодня і не знімати, не турбуючись про те, що виріб зіпсуватись якимось чином.

Представлені золоті сережки з камінням виготовлені із високоякісного білого золота. Вставки з каміння відрізняються гарним заломленням світла, тому прикраса помітна як у світлі дня, так і у світлі вечірніх ламп. Сережки такого плану підходять до будь-якого вбрання і не поступаються розкішності виробам із діаманта. Вигнута форма ювелірного виробу додає жіночому образу загадковості, а дует благородного металу разом із фіанітом чудово поєднується із сучасними модними тенденціями. Дані сережки є чудовим прикладом з’єднання вигідної ціни та чудової якості.

 

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!